2733
2739

خب من یه دوس داشتم باباش فوق العاده پولدار بود یه روز از من خواست برسونمش فرودگاه که بره به یه سفر خارجی

اینم بگم باباش منو خیلی دوس داشت)پسر هستم (

ساعت ۲ شب تو جاده بودیم که یهو دو تا ماشین پیچیدن جلومون  من گفتم لابد دزدن خواستم سرعتو بیشتر کنم ازشون رد شم ولی نشد

یهو یکیشون با تفنگ زد پدر دوستمو کشت و فرار کردن

من زدم تو سرم گفتم نه نبتید بمیری ولی بابای دوستم گفت  به پسرم سلام برسون و فوت کرد

منم نمیدونستم چیکار کنم جنازشو انداختم تو صندوق عقب اومدم خونه دوستم

وقتی دوستم منو با جنازه دید خیلی عصبی شد گفتم اشتباه میکنی من اونو نکشتم ولی دوستم منو انداخت تو صندوق عقب ماشینش گفت بعد مرگ پدرم منم میخوام بمیرم

پس رفت سمت دره که با ماشین بره تو دره هم من بمیرم هم اون اما یهو یه ماشین زد بهش و در صندوق باز شد 

طرف اومد پایین گفت داشتی چه غلطی با این بدبخت میکردی!

یهو دوستم کمر یارو رو گرفت بلندش کرد با هم رفتن ته دره!

چیکار کنم؟

کاربر اقا هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
2740

برو ته دره رو نگاه کن شاید زنده باشن توام بپر ته دره

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2706