2733
2734

تهمت زشت ... ؟ از اول زندگی بهتون زده باشه و سر تهمتشم بمونه و کوتاه نیاد ازش .

حتی این تهمت رو تو شکایت هم نوشته باشه .

اجازه رفت و آمد حتی با محارم هم بهتون نده !

چندین بار تو بحث ها گوشی یا عینکتون رو به راحتی شکسته باشه 

بد دل و شکاک باشه 

در رابطه با فرزند وسواسی باشه و خیلی گیر بده .

محبت و احترام و  اینا هم تعطیل

از ترس مهریه اموالشو بنام مادرش زده باشه 

دخالت های خانواده هم نگم براتون 

حالا با وجود چیز هایی که نوشتم اینم در نظر بگیرید که اقا خرج کردنش برای خونه خوبه . هم خوراکی و هم چیز های دیگه . 

اهل رفیق بازی هم نباشه . معتادم نباشه . ولی دست بزن داره . 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

این شرایط واقعا سخته و ایشون درست بشو نیست...این که میگید برا خونه خرج میکنه و معتاد نیست وظیفه نه آپشن مثبت...شما حتما مشاوره خانواده برو 

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

منم تا حدودی نمونشو داشتم البته رفیق باز و خیانت و.. شدیدا

به حرف هیچکی حتی خونوادش گوش نمی‌داد فقط رفیقاش

دلشم جایی گیر بود یه لگد زد به من و بچه هاش هنوز طلاق نداده ازدواج کرد الان مدتیه طلاق گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این شرایط واقعا سخته و ایشون درست بشو نیست...این که میگید برا خونه خرج میکنه و معتاد نیست وظیفه نه آ ...

رفتم

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2731

خرید کردن بخوره تو سرش..خوبی حساب نمیشه وظیفشه،پکیج کامله..با عرض معذرت البته 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
منم تا حدودی نمونشو داشتم البته رفیق باز و خیانت و.. شدیدا به حرف هیچکی حتی خونوادش گوش نمی‌داد فقط ...

خوبه راحت شدی ، برای پیشرفت خودت تلاش کن 

خرید کردن بخوره تو سرش..خوبی حساب نمیشه وظیفشه،پکیج کامله..با عرض معذرت البته 

دارم جدا میشم 😭 نمیدونم چرا عذاب وجدان گرفتم 😭

گفتم اینجا بپرسم ببینم بقیه نظرشون چیه 

دارم جدا میشم 😭 نمیدونم چرا عذاب وجدان گرفتم 😭 گفتم اینجا بپرسم ببینم بقیه نظرشون چیه 

خدا پشت و پناهت باشه عزیزدلم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740
خدا پشت و پناهت باشه عزیزدلم

ممنون

دارم جدا میشم 😭 نمیدونم چرا عذاب وجدان گرفتم 😭 گفتم اینجا بپرسم ببینم بقیه نظرشون چیه 

منم با وجود همه این بدیاش خودم درخواست طلاق دادم اما اون از خداش بود طلاقم بده. سعی کردم شرط بذارم و بخاطر بچه ها برگردم ولی گفت ما بدرد هم نمیخوریم دلمو آتیش زد خییییییلی عذاب کشیدم با نقشه اومد جلو از همه حق و حقوقم گذشتم خیییییییلی بم ظلم کرد فقط منتظرم حضرت ابوالفضل و امام حسین جواب کاراشو بده. خیلی آدم نجسیه راجب همه زنای فامیل حرفای زشت میزد مجبور بودم ساکت بشم. کنارم وایساده نگاه بد به خانما می‌کرد بخاطر بچه هام هیچی نگفتم. ولی الان ازدواج کرد با همون دوست دخترش که سالهاست با همن. داره زندگیشو میکنه من نگام به اسمونه. منتظرم خدا یروزی جوابشو میده. 

جدا شو و برا پیشرفتت تلاش کن. من تازه دارم ارایشگر میشم پارسال دوره رفتم یچیزایی بلدم رفتم زیر نظر کمیته البته یه ماهه ک رفتم تحت پوشش. هنوز کمکی از اونا بم نرسیده. یه ماهه طلاق گرفتم. روزای اولم سخت بود ولی یکی دو هفته بعد آروم شدم. عذاب وجدان برای اونه نه تو. اون که لیاقت تورو نداره تو تحملش کردی

بعدشم اون پرو پرو بم میگه کنارت آرامش نداشتم

بخدا قسم شبا نمیومد میدونم با کسیه ولی خم به ابرو نمیکردم میگفتم درست میشه به هییییییچ کسی هم نگفته بودم. همیشه منو بچه هاش مرتب بودیم خونه مرتب بهترین غذاهارو می‌پخت براش. منتظرم فقط خدا جوابشو بده 

میخوام برم زیارت کربلا از امام حسین و ابوالفضل بخوام حقمو بگیرن از خونه اومدم بیرون خودش لباسامو کرد تو کیسه زباله برام فرستاد دیگه هیییییییچی نگرفتم. با پول صداقم وسیله خونه خریده بودم ک مال خودم بود گفت بهت نمیدم. چندتا وسیله خودم با جون کندن پول جمع کردم و خریدم بهم نداد 

جدا شو و برا پیشرفتت تلاش کن. من تازه دارم ارایشگر میشم پارسال دوره رفتم یچیزایی بلدم رفتم زیر نظر ک ...

از خدا میخوام خیلی خیلییی بهت کمک کنه و هواتو داشته باشه