2737
2734
عنوان

قرص ال دی

63 بازدید | 12 پست

سلام،من این ماه انشالله میخام برم مشهد ،همون موقع تایم پریدمه،حالا چون میخام پاک بشم بعد برم میتونم ال دی مصرف کنم که زود بشم؟کسی طریقه مصرفشو میدونه؟میخام ۱۷،۱۸روز دیگه بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدن با بدن فرق داره من پنج روز بعد قطع ال دی پریود میشم برای شما شاید سه روز بعدش باشه میتونی برای اینکه پریود نشی قرصو تا برگشتند ادامه بدی اونجوری خیالت راحت تره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2738
بدن با بدن فرق داره من پنج روز بعد قطع ال دی پریود میشم برای شما شاید سه روز بعدش باشه میتونی برای ا ...

اخه میگن بعضیا با خوردنش سر موعد لک بینی میکنن قرص فقط نمیزاره خونریزی بیاد،اره؟

اخه میگن بعضیا با خوردنش سر موعد لک بینی میکنن قرص فقط نمیزاره خونریزی بیاد،اره؟

نه برای بعضیا کلا از همون اول ال دی لکه بینی میاره ربطی به موعد نداره اگه قبلاً استفاده کردی و مشکلی برات پیش نیومده تا وقتی قطع نکنی پریود نمیشی البته به شرط اینکه چیزای گرمی و قاعده آور نخوری یه پیشنهاد دیگه هم دارم برات که البته این شاید باعث بشه پریودت یکم شدید بشه بعد قطعش و خب راستش یکم هم گرونه قرص دوفاستون از چهار پنج روز قبل موعدت بخور تا وقت برگشتنت ادامه بده بعد قطع این قرص سه تا هفت روز بعدش پریود میشی البته برای من یدونه شم اگه بخورم قطع کنم سه تا هفت روز بعدش پریود میشم اگه وقتت زیاده میتونی اینکارم بکنی که تا اون روز پاک بشی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
نه برای بعضیا کلا از همون اول ال دی لکه بینی میاره ربطی به موعد نداره اگه قبلاً استفاده کردی و مشکلی ...

یعنی قبل سفرم دوفاستون بخورم برم و بیام قطع کنم؟یا ادامه بدم تا برگردم؟؟

یعنی قبل سفرم دوفاستون بخورم برم و بیام قطع کنم؟یا ادامه بدم تا برگردم؟؟

بعله از چهار پنج روز مونده به پریود بخور بعد از این که برگشتی قطع کن این لکه بینی هم نمیاره چون من لکه بینی داشتم دکترم اینو داد از اولین روزی که خوردم لکه بینیم قطع شد فقط از دمنوش ها گیاهی استفاده نکن که ممکنه با وجود این قرصا جلوی پریودتو باز کنه