2737
2734
عنوان

بیاین چند تا عکس پیرسینگ ناف ( نمونه کارامو بزارم)🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 1995 بازدید | 74 پست
اسی هزینش چقده

پیرسینگ ناف 300 عزیزم 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما پرسینگ دندون هم کار میکنی ؟

نگین دندون منظورته ؟

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
ماسک بزن! هر شغلی سختی خودشو داره  آموزش پیرسینگ زمان بر نیس ، ولی باید تجربه زیادی بدست بیاری ...

مرسی ممنون♡

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2731
منم پیرسینگ ناف دوست دارم البته از این ظریفا که توی خود سوراخ ناف نمیزنن ولی میترسم عفونت کنه درگیر ...

پیش کسی ک وارده انجام بدید ، مراقبت کنید ، جنس پیرسینگت از خوب باشه ، چیزی نمیشه ، من بدنم حساسع نقره زدم

نگین دندون منظورته ؟

هوم

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
هوم

ن تو شهر من اون خواستار نداره 🤣

2738
میگم این پیرسینگا به جایی گیر نمیکنه؟ من میترسم بزنم شب تو خواب به جایی گیر کنه بعد درد بیاد... منم ...

نه سه چهار شب با مراعات باید بخوابید خب ، ن گیر نمیکنه ، فقط پیش پیرسینگ کار خوب برید

شبیه گوشواره میشه ادم هروقت دلش خواست دربیاره بعد دوباره وصل کنه؟

آره ولی بعد از کامل خوب شدن! یعنی یک سال بیشتر گذشته باشه از زدنش ، و کامل خوب شده باشه ، مثل سوراخ گوش اولمون 

اخه یکی براش پیش اومد کلی خون ریزی کرد... گیر کرد به لباساشون و ... من بخاطر همین میترسم

مناسب نبوده خب ، 

2706