2737
2739
عنوان

بیاین چند تا عکس پیرسینگ ناف ( نمونه کارامو بزارم)🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 74 پست
الان یه دستگاههایی هست لیزر ، اونا پاک میکنن بگرد تو شهرتون حتماً هست پیدا کن بفرس بره 

لیزر شنیدم رد قرمز میمونه رو پوست .

از مطب دکتر بپرسم؟ 

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیزر شنیدم رد قرمز میمونه رو پوست . از مطب دکتر بپرسم؟ 

تو نت سرچ کن شهرتو ، کجایی ؟

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
کراتین و تتو چی؟

کلا زمینه های آرایشگری شغل پول سازی هستن ، فقط باید خوب یاد بگیری و خوب اجرا کنی و مشتری ازت راضی باشه ، همین 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
2728
تو نت سرچ کن شهرتو ، کجایی ؟

همدان 

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     
سلام عزیزم ..من پیرسینگ لب دارم تا حالا سه بار زدم هر سه بار یه چیزی از داخل که یکمی سفید رنگه بعد ا ...

کلویید با هست ، یا بودنتون کلویید سازه ، یا پیرسینگت جنس خوب نیست 

کلا زمینه های آرایشگری شغل پول سازی هستن ، فقط باید خوب یاد بگیری و خوب اجرا کنی و مشتری ازت راضی با ...

والا ناخن کاری رو دوس داشتم که میگن خوب نیست موادش حساسیت میارن و فلان وگرنه خیلی دوس داشتم برم برا یادگیری پیرسینگ چقدر طول کشید و چقدر پول هزینه کردی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2738

عزیزم شما پرسینگ دندون هم کار میکنی ؟

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
همدان 

سرچ کن پیدا کن بعضی سالنا هم انجام میدن 

دردم گرفت

درد نداره اصلأ ، فقط بعدش باید قرص استفاده شه

والا ناخن کاری رو دوس داشتم که میگن خوب نیست موادش حساسیت میارن و فلان وگرنه خیلی دوس داشتم برم برا ...

ماسک بزن! هر شغلی سختی خودشو داره 

آموزش پیرسینگ زمان بر نیس ، ولی باید تجربه زیادی بدست بیاری تو کار تازه خیلی‌ چیزا یاد  میگیری 

عزیزم من پیرسینگ ناف خیلی دوست دارم اما میترسم و بهم میگن عفونت می‌کنه و ..

پیجمو برو ببین Maya_piercing789

2706