2733
2739
عنوان

بیاین چند تا عکس پیرسینگ ناف ( نمونه کارامو بزارم)🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 74 پست
گوشمو پیر کردم  یکی از دوستام بینیشو کرد تا یه ماه همش پماد میزد پدرش در اومد  اون یکی د ...

ببین پماد زیاد هم خوب نیست ، اصلی ترینش سرم شستشو هست و قرص سفالکسین 

Maya_piercing789 

آیدی پیجمه ، اونجا فالو کن پستارو ببین 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
عزیزم میشه لطفا تو تاپیکای من عنوان ازدواج فامیلی رو گزارش بزنی🩷

چش

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه هم داره؟😍یا تموم شدن؟

داره 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
2731
داره 

مال خودتو میشه بفرسسستی زود پاک کن😍😍

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
مال خودتو میشه بفرسسستی زود پاک کن😍😍

پیجم پیام بده خصوصی بفرستم اینجا نمیشه 

2740
داره 

سلام گلم یه سوال شما که آرایشگاه کار میکنی میخواستم بدونم ایا برم تو حرفه کاشت ناخن سودی هم داره درآمدش زیاده و چ مزایا ای داره

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

عزیزم یه سوال برای اینکه تاتو قدیمی رو از بدن پا کنی باید چیکار کرد شوهرم یه اسم روی بدنش تاتو زده دوست دارم پاکش کنه اما اطلاعاتی در این زمینه ندارم . بعد با دستگاه اینا نزدن خالکوبی کردن حداقل ۱۳ سال پیش

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه     
پیرسینگ ناف چه قشنگه  ولی من میترسم بزنم

ترس نداره همه اینای ک پیشم زدن میترسیدن ، بعدش کلی راضی آن ، الان هرروز پیام میدن تشکر میکنن ☺️

عزیزم یه سوال برای اینکه تاتو قدیمی رو از بدن پا کنی باید چیکار کرد شوهرم یه اسم روی بدنش تاتو زده د ...

الان یه دستگاههایی هست لیزر ، اونا پاک میکنن بگرد تو شهرتون حتماً هست پیدا کن بفرس بره 

سلام گلم یه سوال شما که آرایشگاه کار میکنی میخواستم بدونم ایا برم تو حرفه کاشت ناخن سودی هم داره درآ ...

آره ناخن شغل پر درامدیه ، بیشتر ب خودتون و حرفه ای بودنتون بستگی داره 

2706