2737
2739

پیرسینگ و تتو کارم 

سوالی در مورد پیرسینگ داشتید بپرسید راهنمایی کنم

اگ علاقه داشتید عکسارو ببینید اینو لایک کنید متوجه حضورتون بشم 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️

بذاااار من عاشق پیرسینگ نافم

ولی میترسم🥲🥲

خیلییییییی دوست داررررررم😍😍😍😍😍

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم ..من پیرسینگ لب دارم تا حالا سه بار زدم هر سه بار یه چیزی از داخل که یکمی سفید رنگه بعد از مدتی پشت پیرسینگم  درمیاد حالت گوشت اضافه داره ...خیلیم رعایت میکنم قشنگ کل میله پیرسینگم رو از داخل احاطه میکنه

2738

صبور باشید سایت اجازه بده

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
من خودم پرسینگ بینی دارم ولی از پیرسینگ ناف میترسم دوست دارم بزنم  یکی از دوستام زده بود تا ی ...

اررره منم یکی از دوستام زد عفونت کرد پدرش در اومد

دیگ ندیدمش خوابگاهی بود.

ولی هی میگفتم درس بیار

ولی از یه طرفم میترسیدم بسته نشه

بعضیا هم میگن نزدیک عروق خونی هستش ممکنه داستان شه

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
سلام عزیزم ..من پیرسینگ لب دارم تا حالا سه بار زدم هر سه بار یه چیزی از داخل که یکمی سفید رنگه بعد ا ...

سه بار بعنی سه تا جدا جدا هستن؟ یا سه بار ینی زدی و بسته شده؟

پیرسینگ نقره زدم برای این مشتری 

بزارید عکسارو بفرستم ، بعد جواب سوالاتونو میدم

2706