2733
2734
عنوان

دیروز همسایه تهدید کرد زنگ زدم ۱۱۰

438 بازدید | 38 پست

جلو ۱۱۰ میخواست حمله کنه ب ما بهمون چرت و پرت گفتن ۱۱۰ تذکر داد بهشون ولی ندیدم صورت جلسه کنه بنظرتون ازشون شکایت کنیم؟ خصومت شخصی دارن انگار چند بارم قبلا تهدید جانی کرده بودن مارو ک میاییم میکشیمتون امروزم در اسانسور باز گذاشته بودن ک ملت معطل شن بندازن گردن ما با این ادمای وحشی چیکار کنیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این همه کینه از کجا میاد؟چه اتفاقي بینتون افتاد

نمیدونم بخدا از روز اول ازما متنفر بودن زنگ میزدن داد و بیداد میکردن سرمون ط بالای ماعه یکبار بهشون گفتیم یکم رعایت کنید بچش ۵ ساعت رو سر ما میدویید 

2740
چه‌مشکلی با هم دارین؟؟؟

میدونم بخدا از روز اول ازما متنفر بودن زنگ میزدن داد و بیداد میکردن سرمون ط بالای ماعه یکبار بهشون گفتیم یکم رعایت کنید بچش ۵ ساعت رو سر ما میدویید

شکایت از مأمورای مفت خور هم شکایت کنید بعلت بی اهمیتی به حرف شاکی و طرفداری از شخص خاطی

ن از ما طرفداری کردن بهشون توپیدن بخدا مامور هم میخواستن بزنن مامور گفت کاری کنی بازداشتت میکنم

مشکل چیه؟

میدونم بخدا از روز اول ازما متنفر بودن زنگ میزدن داد و بیداد میکردن سرمون ط بالای ماعه یکبار بهشون گفتیم یکم رعایت کنید بچش ۵ ساعت رو سر ما میدویید

2706