2737
2734
عنوان

همساااااایه فضووووول بیاین شات پیامش

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 63 پست
بعضیا جادو و طلسم مینویسن اسم پدر مادر رو لازم دارن

منم دقیقا ب همین خاطر عصبی شدم 

بنظرتون پیام بدم بهش بگم ما خر نیستیم و فلان یه جوری بهش بفهمونم؟

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ گف پدرشوهرم میپرسه.. تو باشی شک نمیکنی؟ بخدا دارم از دستش روانی میشم دیگ ببین الان اخه چه پ ...

آره بعد که گفتی اسم مادرشوهرم پرسیده، نوشتم مشکوکه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2728
2740

بچه ها اگه گذاشت لایکم کنید 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چندسالشه متاهله؟حس میکنم تو کار جنبل و جادوئه کاملا قطع ارتباط کن اونجایی که به شوهرت سلام دادم اصلا ...

این یه نمونه اش بود بخدا صبح شوهرم مثلا میره نون بگیره 

ظهر پیام‌میده فلانی شوهرت تو نونوایی بود دیدم اون نوبه گذاشته گفتم برا ماهم بگیره دیگه من نموندم تو صف دادم شوهرت برا ماهم بگیره😐😐😐

دیگ من موندم چی جوابشو بدم گفتم اشکال نداره نوش جونتون ب همسرمم چیزی نگفتم ولی این هی پروتر هر روز یه حرف هر روز یه حدیث 

خسته شدم از دستش وایسا پیام الانش رو بزارم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2706