2733
2739

مثلا یه شلوار دوست داره بپوشم میگه اگه قبول کنی ازدواج کنیم میخرم 

یا یه لباس میگه اگه قبول کنی ازدواج کنیم میخرم 

یا مثلا هر چیزی که دوس داره در موردش همینو میگه 

من با خودم فک می کنم چرا نمیگه بزار بخرم شاید به دلش نشستم و قبول کرد که باهام ازدواج کنه؟ 

تازه این آدم پر ازر توقع هست یعنی یه توقعاتی داره که برای ژنو و شوهرا قفله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا 

از ایناس که هیچ کاری مجانی واسه کسی نمیکنه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

چون میترسه خرج کنه قالش بزاری زورش میاد واسه دوست دختر خرج کنه میخواد طرف زنش باشه که خرجش کنه بگه زنمه اونجاش نسوزه ولی توقع داره بگو ازدواج کردیم چشم الان کم زر بزن 

درخواست دوستی رد میکنم 
2740

ب نظرم اینجور ادما بعدا سر هر چیزی ازت ی توقعی خواهند داشت چون من این کارو کردم باید تو هم اینو بکنی! بیشتر در مورد این ادم فکر کن

بحث فقط خساست طرف نیس ب نظرم ی جور مشکل اخلاقیه

وااا انگار با بچه داره حرف میزنه اگه این جور اونجور چیه بگو اگه لازمم بشه در حال حاضر خودم میخخخخرم

راستش من بهم برمیخوره، منم ازش توقع دارم دیه بعد از ۴ سال دوستی، من الان برای ازدواج باهاش دو دلم و یکی از دلایل دو دلیم همین اخلاقشه 

راستش من بهم برمیخوره، منم ازش توقع دارم دیه بعد از ۴ سال دوستی، من الان برای ازدواج باهاش دو دلم و ...

عزیزم این رفتارش ی نشونش  بالاخره لازمه بیشتر بررسی و دقت بیشتری بشه اگه قصد ازدواج داری