2737
2734
عنوان

خواستگار بچه دار واسم اومده حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن سالگی ازدواج کردی؟ من خیلی نگرانم برای سنم و دیر شدن ازدواجم این جور خواستگارا که میاد بدترم میش ...

گفتم ۳۲ عقد کردم، ۳۳ عروسی.

خدایی شوهر من از جفت خواهرام بهتر.

مثلا ما سه تا خواهر ، هر سه تحصیلات دانشگاهی و شاغلیم.

ولی جفت خواهرام شوهراشون دیپلم بودن، ولی شوهر من عین خودم مهندس، هم رشته ایم.

خداروشکر شوهرای هر سه تامون ادمای خوبین، ولی حقیقت تو فامیل ما اکثر ازدواجا زود بود، ملت فکر نمیکردن همین ازدواجی کنم تو اون سن

عزیزم تو دوره ای که دخترای دهه هشتادی میرن عاشق یه مرد ۵۰ ساله با دو تا بچه میشن و باهاش ازدواج میکنن معلومه که اعتماد به نفس مردا انقددددد بالا میره که در هر صورت دنبال دختر مجردن. تقصیر خود دخترا و خانواده هاشونه. ما دهه شصتیا کسی ازمون هفت هشت سال بزرگتر بود با کراهت باهاش حرف میزدیم

2731
گفتم ۳۲ عقد کردم، ۳۳ عروسی. خدایی شوهر من از جفت خواهرام بهتر. مثلا ما سه تا خواهر ، هر سه تحصیلات ...

خوشبخت بشی عزیزدلم خیلی برات خوشحال شدم

تو مجردی اهل جذب و انرژی مثبت بودی؟ ناراحت نبودی از مجردی؟ چه کارایی کردی میشه بگی؟

عزیزم تو دوره ای که دخترای دهه هشتادی میرن عاشق یه مرد ۵۰ ساله با دو تا بچه میشن و باهاش ازدواج میکن ...

اخه عزیزم این اقا و خانوادش اصن منو ندیدن 

یکی از فامیلا معرفی کرده قطعا اما نمیدونم کی 

اشناهای ما با اینکه میدونستن من عقد کردم اکثرا مورد مجرد یا مث خودم معرفی میکردن نمیدونم کی بوده که فک کرده من به این کیس راضی میشم

من خواهر بزرگترت، نه بخاطر شوهر یا حتی نعمت دیگه، فقط بخاطر ارامش خودت بخون. و شک نکن تو همه زمینه ...

دلسرد شدم میدونی 

خیلی دوس دارما ولی انگار دیگه امید ندارم به خدا انقد که ازش خواستم و نشد

2738
چن سالگی ازدواج کردی عزیزم خیلی نگرانم 💔

اتفاقا بیخیال باشی موردای بهتری سمتت میاد. خواهرم خیلی بیخیال بود برا خودش😁آخرم با همونی که باب میلش بود ازدواج کرد

ولی من کلا استرسی ام. همیشه هم بد آوردم. سر ازدواجمم ، ۲۷سالم بود سر اجبار خانواده که هی میگفتن شاید دیگه موردی پیش نیاد ازدواج کردم. بعد یه سالم جداشدم

اعتماد بنفستو ببر بالا؛ نگرانی رو بذار کنار،شما که شاغل و مستقل هستی که دیگه نباید نگران باشی عزیزم. پسرا آرزوشونو همچین دختری😉

خوشبخت بشی عزیزدلم خیلی برات خوشحال شدم تو مجردی اهل جذب و انرژی مثبت بودی؟ ناراحت نبودی از مجردی؟ ...

ببین فقط یه اعتقاد داشتم و دارم، خدا هر چیزی رو دیر میده، قرار خیلی خوبش رو بده.

اصلا تیکه های دیگرون برام مهم نبود، مثلا یکی میگفت ان شالله بختت باز بشه، خیلی ریلکس با لبخند میگفتم ان شالله خدای محمد کنه.

شاغل بودم، به خاطر اون زیاد فکر نمیکردم.

ببین شما یه انتخاب غلط داشتی، و خوش شانس بودی، زود برگشتی.

اصلا در مورد شرایطت فکر بد نکن.

ببین قدیم مطلقه و ... خیلی داستان بود، الان خیلی عادی شده‌.

من ۴۱ سالمه، قدیم دختر سی میشد ، تو همین تهران میگفتن بدبخت دیگه تموم شد، الان تازه سی، اوج زیبایی زن شده، دخترا تازه بعد سی میگن قصد ازدواج داریم

ان شالله به حق خانم فاطمه زهرا، یه بخت عالی، جوری که زبون زد فامیل بشی. من مامانم خیلی در مورد من س ...

الهی  من فدای شما بشم ..کلی امیدوارم کردی خانم ..خدا عاقبت بخیرت کنه .😍😍😍😍❤❤❤❤❤

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2706