2737
2734
عنوان

کارما کارشو کرد 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 83 پست
میدونی ی وقتا میگم باخودم ک اگ هیچی نگم بهتره دردسر و دعوا کمتره🫠 در واقع انقد دیدم ک دیگ ارزش گفتن ...

خدارو شکر که کات کردی منم از وقتی باهاش بهم زدم زندگی ارومی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی ی وقتا میگم باخودم ک اگ هیچی نگم بهتره دردسر و دعوا کمتره🫠 در واقع انقد دیدم ک دیگ ارزش گفتن ...

اره بعضیا مثله خوکن خوششون میاد از لجن مالی 

اگه طرفت یه بیشعور تمام عیار بود 

حتی بهش نگاه هم نکن

اینجوری بیشتر میسوزه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2728
2740
کاش این مدرسه‌ه تموم میشد راحت میشدم از جامعه سمی

چیزی نمونده 

واقعا تو این مدرسه ها چیزیم یادنمیدن به یچه ها

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
محجبه ای و عکس بی حجاب داشتی؟

چه ربطی داره محجبه ها تو گوشیشون عکس بی حجاب مگه ندارن حرفا میزنیا😒

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2706