2733
2739

چن روز عروس خریدم میخوام ببینم شرایط نگه داریش چجوریه

از کجا بفهمم مریض شدن؟ من سرما خوردم ممکن از من بگیرن؟ 

هنوزم ب من عادت نکردن طبیعیه؟ 

و اینکه دو سه قطره ریز خون رو دیوار دیدم

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

من دارم خیلی سخت نیست.الانم مثل جغد داره نگام میکنه.😂😂😂😂😂 دو سه روز خیلی مونده که

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یک ماه اصلا کاریش نداشته باش.بزار کم کم براش جا بیفتی.براش تخمه بخر دوست داره.سرما ممکن نیست ازت بگیره ولی سعی کن ازش دور بمونی.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

وای منم داذم ۶ تا ازش 😍😍ارزن و کتان برای غذاشون بگیر اب تمیز هر روز عوض کن قفسشونم مناسب باشه قفس کوچیک نگیری روزی حداقل دو ساعتم بیارشون بیرون میلورم هم بخر براشون تشویقی باشه 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

سفیده پخته شده براش عالیه.کتان براش خوبه جعفری کاهو میتونه بخوره سیب.من دو هفتس خریدم الان میاد رو پام میشینه.🤣🤣🤣🤣🤣بقیه رو نوک میزنه

وای منم داذم ۶ تا ازش 😍😍ارزن و کتان برای غذاشون بگیر اب تمیز هر روز عوض کن قفسشونم مناسب باشه قفس ...

نر داری یا ماده

2738
نر داری یا ماده

۳ تا نر ۳ تا ماده

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
من دارم خیلی سخت نیست.الانم مثل جغد داره نگام میکنه.😂😂😂😂😂 دو سه روز خیلی مونده که

🤣🤣🤣😍😍😍

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
وای منم داذم ۶ تا ازش 😍😍ارزن و کتان برای غذاشون بگیر اب تمیز هر روز عوض کن قفسشونم مناسب باشه قفس ...

قفس بزرگ خریدم

بیرونم میارم ولی از من میترسن چون غریبی میکنن

جعفری دوست دارن سرما بخورن از ببینشون قرمز میشه حتما باید دامپزشکی ببری برنج دم کشیده بدون روغن زیاد ندی هفته ای یک بار بذار بیاد بیرو ن حتما اسم بذار براش محبت کن بهش 

سفیده پخته شده براش عالیه.کتان براش خوبه جعفری کاهو میتونه بخوره سیب.من دو هفتس خریدم الان میاد رو پ ...

آی ننه😍

کاهو دارم میذارم براشون

هنو ب من عادت ندارن

بعد من از خواهرشوهرم خریدم میگه خیلی شیطونن ولی الان همش میرن کنج قفس میگم نکنه مریض باشن

2706