2737
2739
عنوان

شوهرم هربار که دعوامون میشه طلاهامو به زور ازدستم درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 123 پست
براش یه شلوار شیک بخر هر وقت دعولتون شد شلوارو به زور از پاش در بیار بگو شلوارمو بده . اونوقت خودش ...

در رابطه با شرت زیر پرهنم صدق میکنه😂

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون میدونه طلا دوست داری اینکارو میکنه دوباره که خواست بخره بگو نمیخوام ارزونی خودت تو که تا یه چیز ...

از خداشه نخره حتی یه گوشواره ساده هم ندارم درحالی که داره ونمیخره

2728

همسر منم اینطور رفتارا رو داشت 

به زور طلاهامو میگرفت یا از گردنم میکشید 

عینکمو میشکست باایمکه میدونه چشمم ضعیفه و بدون عینک اذیت میشم

موبایلمو میزد به دیوار خراب میکرد 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2740

اصلا طلا ننداز ک هی بخواد دربیاره کارش خیلی زشته  بهش نشون بده ک دیگه طلا واست مهم نیست  بگو نمیندازم ببینم دفعه بعد میخوای چیو ازم بکنی 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
اصلا طلا ننداز ک هی بخواد دربیاره کارش خیلی زشته  بهش نشون بده ک دیگه طلا واست مهم نیست  ب ...

یعنی الان هیچی ندارم وانمودم میکنم که برام مهم نیست ولی وقتی واسه خودش همه چی میگیره دوست دارم از حرص بترکونمش

اره اینم گوشیمو میگیره همه چیزشو پاک میکنه

ی بار منم شوهرم تازه برام النگو گرفته بود انقدر ذوقش داشتم تو ماشین بحثمون شد کوبید رو دستم محکماااا النگو کج شد کلا اونجا هم طلا از چشمم افتاد همم شوهرم خودش دیگه تولدم میخواست طلا بخره هرچی گفت گفتم نمیخوام موبایل برام 😅😅

2706