2737
2739
عنوان

حقوق ایثارگران افزایش یافت

219 بازدید | 22 پست

من فقط ی راهنمایی خاستم که بهم بگین چطور برم دنبال کارت ایثارگری پدرم ک حقوق بهمون تعلق بگیره واقعا دلیل اینکه تاپیکم تعطیل شد رو نمیدونم 

@نی_نی_یار

به همه ی ایثارگرا حقوق نمیدن که 

الان پدر شما شرایطش چیه

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلی داستان داره باید آشنا داشته باشی واستون درست کنن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
 یک سال و دو ماه جبهه بودند ۵ درصد ایثارگری دارند و اینکه سهمیش تو کنکور من کمک کرد ولی حقوق ند ...

به همه هم حقوق نمیدن ممکن اگر کسی کار دولتی داشته باشه مثلا تو حقوقش امتیاز ایثارگری هم اثر بزاره اما اینکه مخصوصا حقوق بدن نه مگر اینکه از کار افتاده باشه نیار به پرستار داشته باشه و.... یعنی اینطور نیس که به همه حقوق بدن

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2740
من راهنماییت مبکنم  اول بگو ببینم دهک چندبن  دوم بابات شاغل  بیمه داره از جایی ...

دهک چهار اینا پدرم فوت شده الان ده ساله حقوق بیمه هم نداریم

شغلشونم ازاد بود

کارت ایثارگریشون رو داریم 

پدرتون فوت کرده؟؟

حقوق فک نکنم بدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2706