2737
2734

ن خودم ن شوهرم مشکلی نداریم تغذیه هم عالی خود روز تخمک گذاری هم اقدام داشتیم مطمعن بودم ک میگیره فکرش نمیکرد پریود بشم باورم نمیشه

صبور باش عزیزم ،هر چی خواست خدا و مصلحتت باشه همون میشه ،ان شاالله به وقتش مامان میشی ،خدا دلتو شاد میکنه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بعد یه ماه ؟😐 این ره که میروی به ترکستان است با این حجم از استرس و هیجان قید بارداری رو حالا حالا ها بزن 

یه ماه اقدام کردی اینی؟ 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 

توی هر ماه فقط 25% احتمال حاملگی هست استرس داشته باشی همون هم صفر میشه جمع کن خودتو خداوکیلی اینطوری میخوای مادر بشی ؟ انقدر ضعیف ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبور باش عزیزم ،هر چی خواست خدا و مصلحتت باشه همون میشه ،ان شاالله به وقتش مامان میشی ،خدا دلتو شاد ...

اخه انتظارش نداشتم .بدون هیچ دلیلی همین ب من استرس میده...البته اقدام اولم بود ...

2731
بعد یه ماه ؟😐 این ره که میروی به ترکستان است با این حجم از استرس و هیجان قید بارداری رو حالا حالا ه ...

دست خودم ک نیست خودم میزنم ب بیخیالی یا همش خواب میبینم یا توهم میزنم .

اخه انتظارش نداشتم .بدون هیچ دلیلی همین ب من استرس میده...البته اقدام اولم بود ...

استرس کار رو خراب می‌کنه ،تو اقدامت رو بکن و از فکرش بیا بیرون ،که میشه نمیشه 

اصلا بهش فکر نکن گلم ،ان شاالله خدا سوپرایزتون میکنه،تازه اول راهی امیدت رو از دست نده

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
دست خودم ک نیست خودم میزنم ب بیخیالی یا همش خواب میبینم یا توهم میزنم .

باید دست خودت باشه مگه میشه دست خودت نباشه ؟ دو فردای دیگه میخوای بگی دست خودم نیست بچه م مریضه استرس میگیرم نمیتونم تب شو بیارم پایین بچه م سرش خورد به میز به جای نجاتش غش کردم بچه بازی رو بذار کنار جدی دارم بهت میگم با همین فرمون ادامه بدی قید بارداری رو به کل بزن وقتی استرس داری بدن خود به خود جنینی هم تشکیل بشه پس میزنه اینطوری نمیشه که 

کلا باید بخاطر لذت رابطه اقدام کنی تمام 

انگار نه انگار همه چی مثل سابق باید باشه 

خودتو مشغول به یه کار مفید و مثبت کن که فکرت رو پر کنه ،  این فکرا همش از بیکاری و بی دغدغه بودنه 

2740