2733
2734
چرا اینجوری میگی 😑 زحمت کشیدم تا یاد گرفتم

خدایی زحمت دارههه

الان تو چه مرحله اموزشی؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگم خوشبحالت حالت خوبه ذوق داری ذوق میکنی بد گفتم؟

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

وای چقدرر من از این کلمه خوشبحالت بدم میاد انگار کسی که اینو میگه یه حسوده که چشم دیدن دیگرانو نداره

منم دوست دارم خیاطی رو ولی هنوز فرصت نشده چرخ بگیرم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
هفتادهزار تومن خوش به حالت داره!!! 

نه ولی همینکه خوشحال میشه یعنی هنوزم دلیلی داره برا زندگی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
از صفر با بچه سه ساله

موفق باشی❤️

اموزشگاه رفتی؟ یا کلاس انلاین؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
برو یاد بگیر گلم

اسی کلاس رفتی تا یادبگیری؟

هزینه ش چقد شد؟

و اینکه چن وثت طول کشید تایاد بگیری؟

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋ 
وای چقدرر من از این کلمه خوشبحالت بدم میاد انگار کسی که اینو میگه یه حسوده که چشم دیدن دیگرانو نداره ...

ادم از موفقیتش احساس شرمساری میکنه فکر میکنه کار بدی کرده😂💔💔

آره حوصله میخواد تو مرحله آیی که لباسمو خودم میدوزم

خیلی خوبهههههه 

2706