2737
2739
عنوان

بنظرتون شوهرم از چی می ترسه

197 بازدید | 14 پست

من داستان دوستمو براش گفتم که شوهرش قبل عقد بهش یه دروغ گفته دندان پزشکی  میخونه بعد فهمیده دروغه الان میخاد جدا شه مهریه شو میخاد شوهرم گف اگ واقعا قصدش جدایی باشه مهریه نمیخاد دوست ت دنبال مهریه هست و.. همیشه هم میگه مهریه رو کسی نمیده کسی هم نمیتونه بگیره یع یبار یادمه یه داستانی گف که یه خانمه کل اموال شوهرش رو بن ناک خودش میکنه بغد تقاضای مهریه میکنخ شوهره تو دادگاه میگه همین‌ها جای مهریه ات و دختره سرش بی کلاه میمونه 

یا میگه مهریه رو اقساطی میکنن بعدم  اونقد مرد میتونه اذیت کنه زنو ک بیخیال مهریه بشه 

دا اینجا فهمیدم از مهریه دادن میترسه (حالا خوبه چیزی هم نداره) بعد میخام بدونم بنظرتون یعنی به طلاق دادن من فکر میکنخ ؟ یا فکر کرده ؟ آخه خیلی ادا میاد  ک دوستم داره نمیزاره برم و ... 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
دعوا زیاد دارید؟

نه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب از مهریه دادن می‌ترسه شاید می‌ترسه با شنیدن این چیزها تحریک بشی بخوای مهریتو بگیری داره ذهنتو آماده میکنه که روی مهریه حسابی نکنی

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2740
خب از مهریه دادن می‌ترسه شاید می‌ترسه با شنیدن این چیزها تحریک بشی بخوای مهریتو بگیری داره ذهنتو آما ...

اها خب من بدتر تجریک شدم مهریه مو بگیرم چون قبلا گفته بودم اگ طلاق بگیرم میرم ک میرم هیچی هم ازت نمیخام 

نه نمیخواد طلاقت بده میترسه مهریه بگیری و از ترس مهریه طلاقت نمیده 😅

پس چرا میگم مهریه نمیخام طلاقم بده هم مخالفه 

تقریبا همه حرف های شوهرتون رو من به شوهرم میگم تعریف و حرف زدنه دیگه چیز خاصی نیست 

اخه خیلی مهریه مهریه میکنه من اصن ازش چیزی نمیخام 

اها خب من بدتر تجریک شدم مهریه مو بگیرم چون قبلا گفته بودم اگ طلاق بگیرم میرم ک میرم هیچی هم ازت نمی ...

ادامش نده فکرشو نکن تحریک هم نشو ...شاید همینطوری ترسیده یه چی گفته

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
بیخیال حرفه دیگه حرف هم نزنید با هم؟؟؟

اهوم من حساس شدم بیخیال درست میگید

2706