2733
2734

به من تو ۱۶هفتگی دکتر خودم تو مطبش گفت پسره جنسیت البته گفت بازم برا اطمینان ۱۹هفتگی برو آنومالی 

بعد رفتم سونو آنومالی اول مطمعن نبود ۱۰دیقه بعد رفتم گفت ۹۹درصد دختر گفت پاهاش پایینه بسختی میشه دید تو برگه هم علامت سوال گذاشت فرداش رفتم مطب دکترم خودشم نگاه کرد گفت آره دختره ولی واقعیتش چون قبلا هم پسر گفته بود و اینکه سونو آنومالی هم یکم با شک گفت نتونستم اعتماد کنم الآنم وارد هفت ماهگی شدم میخوام یواش یواش سیسمونی بگیرم ولی موندم جنسیت چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علایمم هم اوایل تهوع صبحگاهی خیلی کم داشتم بارداری راحتی تا الان دارم خداروشکر پهلو باسنم خیلی بزرگ شده یکم گرگرفتگی دارم سر درد میشدم هرازگاهی اوایل بارداری خیلی گرسنه میشم پوستم جوش اینا نداره 

2731
علایمم هم اوایل تهوع صبحگاهی خیلی کم داشتم بارداری راحتی تا الان دارم خداروشکر پهلو باسنم خیلی بزرگ ...

معمولا ۱۹هفته درست میگن منم اولین غربالگری رو پسر گفت دومیو دختر گفت ب سونو گرافی های اول دقت نکن خیلی اشتباه میشه

2740
علایمم هم اوایل تهوع صبحگاهی خیلی کم داشتم بارداری راحتی تا الان دارم خداروشکر پهلو باسنم خیلی بزرگ ...

بعضی علایمت به دختر میخوره بعضی به پسر

منم دختر دارم ، صبحا حالت تهوع داشتم و بشدت گرسنه میشدم و..

اما باز ربطی به علائم نداره 

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤