2733
2739
عنوان

دوست بی ادبم خیلی شوخی میکنه باهام

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 34 پست
خب راست گفته دیگ ناراحت شدنتو درک نمیکنم😐😂

آخه چرا باید این حرفای زشت و به روم بیاره 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
چرا مث بچه ها حرف میزنی؟؟؟😐 خیلی حررف بدیه??  فحشه نه؟😐

من‌ کلا طرز حرف زدنم اینه  

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی بدم میاد اینجور چیزا ش خیلی نیست پاره کردن حریمه هرچیزی رو نمیشه به اسم شوخی گفت من باشم قش ...

منم دوست ندارم

2728
ما رو ندیدی😂  اون روز جلوی مامانم دوستم بهش میگنم پدرسگ بیااا بعد چند روز پیش دوستام با ماما ...

ایول درستش همینهههههههههه🤪🤪🤪🤪🤪🤪😌😌😌😌😌😌

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
ایبابا مگه نگفت ازمون کنکور ترازش پایین شده  بعنی ۱۷-۱۸ازواج کرده؟

نمیدونم نرفتم چک کنم بیخیال

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
2738
خوب شوهرته اونم حقیقتو گفته دیگه 🤭😂

نباید بگه بهم کرا اینقد به رخم میکشه؟؟ مثلا میخواد بگه من دارم درس میخونم تو نمیخونی؟؟؟ اون خودش که وضعیت خانواده مارو بهتر از بقیه میدونست 

میدونست مامانم اینقدر گفت تا من ازدواج کردم 

مگرنه منم خوشم نمیومد تو این ازدواج کنم 

اصن وعضیه بعد کل دوستام ادم حسابی خوانواده های سر شناس بگم شمایی که شهر دیگه ای میشناسی

منو اون دوتا دوسم‌هر سه شوهرهامون همکار هستن

همه هم کارشون............هست

ولی ما خودمون میگم شغل اونا به ما سه‌کله پوک ربطی نداره

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
نباید بگه بهم کرا اینقد به رخم میکشه؟؟ مثلا میخواد بگه من دارم درس میخونم تو نمیخونی؟؟؟ اون خودش که ...

از اون جهت نه 

من خودم کسایی هستن که کلا نمی‌کشن شرایط منو و هر طور شده با چیزای مسخره و چرت میخرم می‌کنه ولی من دو سه دو بار وقتی خواست مسخرم کنه با قیافه پوکر نگاهش کردم که بفهمه احمقانه رفتار می‌کنه و حد خودشو حفظ کنه 

تو هم اگه اذیت میشی یا بگو رک یا هم با رفتارت بهمون 

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  
نباید بگه بهم کرا اینقد به رخم میکشه؟؟ مثلا میخواد بگه من دارم درس میخونم تو نمیخونی؟؟؟ اون خودش که ...

عزیزم داره یه شوخی عادی میکنه حالا هرکس یه طوریه 

من هم وقتی ازدواج کردم از این شوخیا میشد باهام ولی خب من حساس نیستم اگر طرف دوست صمیمیم باشه دلیلی بر ناراحتی نمیبینم و میخندم ولی خب شما ناراحت میشی بهش بگو که تکرار نکنه 

چقد از بچه هایه سوسول و مثبت بدم میااااد😂

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
2706