2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تعلیقت میکنن 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738

دوستت هیچی نمیتونه بکنه متاسفانه بخواد شکایت کنه خونوادش میفهمین چه دسته گلی به آب داده قبل مجازات دکتر خودشو مجازات میکنن خخخ

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
طفلک اصلا داغونه. نمیشه که چطور شکایت کنه. میگن چرا رفتی ترمیم

من متوجه نشدم پرده رو خراب کرده ینی چی؟

مثلا عمل دیگه ای داشته بعد دکتر زده یجا دیگه رو خراب کرده؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

عزیزانی که سرزنش میکنن لطفا قضاوت نکنید ما هیچی نمیدونیم شاید تجاوز بوده شاید اجبار بوده حتی اگه خودخواسته هم بوده انسان جایزالخطاست هممون گاهی اشتباه میکنیم شاید گول خورده اما به نظر من ترمیم کار درستی نیست باید با همسر آینده اش صادق باشه و شرایطتو بهش توضیح بده

برا من نمیشد داخل کرد حتی خون هم اومد ولی نه از داخل برای ورودش 

خیلی تلاش کرد آخرش رفتم دکتر گفت مشکلی نداری اصلا هم حرفی از پرده نزد که داری یا نه فقط بهم ژل داد بعدم گف چون راب طه ی اولته باید خیلی از قبل آماده ت کنه بعدم سایز اون بزرگ بود

آخرش بعد کلی وقت که انجامش دادیم گفت پرده نداشتی؟

همین

دیگه الان همه میفهمن کی دفعه اولشه کی دفعه هزارم

و اینکه میدونن خیلیا ممکنه خونریزی نداشته باشن 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706