2733
2739
عنوان

تاپیک پر بازدید دعوای خواهر شوهر

156 بازدید | 9 پست

کلا از تاپیک 6 به بعد همش حرف حقوق بازنشستگی پدر بوده 

شما که دارید گلو تون جر میدین 

بگید 8.300 بدن به خواهر بزرگتر بگن برو خرج یک ماه تون خودت بده 

ببینید به 10 روز هم میرسه؟

استارتر و شوهرش الان باید ذوق و عشق بچه هاشون کنن 😑به خودشون برسن 

اون خانوم 18 ساله دیگه از بلوغ خارج شده اتفاقا باید بیشتر استاتر بفهمه و کمک دستش باشه 

تموم اینا برمیگرده به ذات 

پسرعموی منم تو تصادف باباش و مامانش از دست داد آمد با ما زندگی کرد الان روزی چند بار دست مامانم میبوسه

با اینکه تو سن 10 سالگی آمد پیش ما چقدر روحیه حساس 

اولش خاله هام اینقدر مامانم میترسوندن میگفتن سه تا دختر مجرد داری فلان خطرناک اما مامانم فقط یک کلام گفت نه این ذات داره دستم دندون نمیگیره

طرف این همه خوبی کرده حالا تو شور و عصبانیت و بدن باردار 

یه حرفیم زده بعد بعضیا بخاطر حقوق بازنشستگی و یه دوتا حرف چنان استاتر بیچاره حرف بارش کردن 

اگه این موقعیت برای من و شما بود اصلا جیگرش داشتیم قبول کنیم؟

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
والا من که حق رو به استارتر دادم. بدبخت شهید شده توی این زندگی

بخدا برسه به 30 سالگی مشخص افسردگی توی تمام بدنش اثر میزارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ملت گیر دادن که وای نه حقوق مال دوتا بچه ست

بابا اصل حرف بچسب

خدایی کار بزرگی میکنه من بودم با همون حقوق به بیرون هدایتشون میکردم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
حالا ملت گیر دادن که وای نه حقوق مال دوتا بچه ست بابا اصل حرف بچسب خدایی کار بزرگی میکنه من بودم ب ...

😑😑وای یجوری نوشته بودن 8.300 مال دختراس اصلا برگام ریخت

😑😑وای یجوری نوشته بودن 8.300 مال دختراس اصلا برگام ریخت

همون😂اصلا واسه خودشون باهمون برن پی زندگیشون

طفلک بچه اسی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

اولا هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه ایشونم شرایطش تعریفی نداشته که حاضر ب چنین ازدواجی شده و حق نداره از بابت چیزی که مجبور شده منت بزار سر دوتا بچه یتیم!

دوما دختر و پسر یکی نیستن دخترا ذاتا موجودات حساسین برهه سنی دخترام حساسه اینکه اومدی فرتی گفتی اینا ذات ندارن خباثت شما رو نشون میده!

از نظرمنم ی دختر هجده ساله اینقدری بالغ نیس ک پرتش کنی بیرون بگی برو خوش با!ش

بعدم ایشون ب موضوعی اشاره کردن ک حق باهاشون نبوده حقوق پدر بعد از فوت حق دختراس ن شوهر ایشون

نظر و حس شخصی خودمم اینه نمیشه ی طرفه قضاوت کرد هیچ کس نمیاد بگه من بد بودم و بد کردم میاد میگه من خوبم اونا بدن! باید از دید دخترام سنجید و فکر کرد مثلا میگم اینجایی ک خوراکی هارو قایم میکنن با بذل و بخششی که میگه داریم اصلا هم خوانی نداره

عزیزم مهم نیست من زندگیمو به دست خدا سپردم

دیشب موضوع رو با شوهرم در میون گذاشتم حق رو ب من داد و گفت ک خاهر هام رو میشناسم  و حقشون نیست ک تو اینقد بهشون خوبی میکنی من همه چیزو زیر نظر دارم

بحث حقوق هم ک بوده من تا حالا ب هیچ عنوانی اسمی از خرج یا مول ب هیچ عنوان نیوردم

خاهر شوهرم خودش موضوع رو مطرح کرد منم چون بار اول نبود ک اینو زد تو روم منم بهش گفتم که ادم چ خرج هایی داره

هیچکس اینارو نمیبینه ک حتی من ی همبستری درستی با  همسرمم ندارم ی لباس باز یا شلوارک یا پیرهن هم حتی نمیتونم بپوشم

این فقط یک درصد از درد دل من

متاسفم از یک سری حرفا ک باعث تعجب من شد

میخاستم ی تاپیک در موردش بزنم برای ی سری افراد ولی از سر درد و گردن درد نتونستم گوشی رو دست بگیرم

چرا کسی نگفت پول ۳ ماه لوازم تحریر یک دانش اموز حداقل ۱ تومن میشه

چرا کسی نگفت سال بعد دانشگاه بره خرج هر ترم چقده و کی قراره بدشون

چرا کسی دم از جهاز نزد کادو عقد سیسمونی بچه 

بگذری ممنونم از تاپیکی ک زدی

2738
عزیزم مهم نیست من زندگیمو به دست خدا سپردم دیشب موضوع رو با شوهرم در میون گذاشتم حق رو ب من داد ...

بعدم شوهرم حتی گریه کرد برام حرف دلم رو بهش گفتم بهم گفت منو تو بدبخت شدیم منم گفتم حالا چیزیه ک شده

گفت من باید دختر خاله یا دخترعمه هامو میگرفتم تا با خاهرم لج رو بندازن تا متوجه شن زن داداش ینی چی

شوهرم قبل از من دختر خاله اش نامزدش بوده اینقد ک با خاهرش لج کردن شوهرم نامزدیشو پس زد

دفعه اول نیس، نی نی سایت خیلی بازخوردا عجیب غریبن. 

گاهی فک میکنم مسابقه گذاشتن عجیب ترین کامنت و بذارن. 

اون بچه ها یتیم شدن رفته. یه مصیبت شناخته شده س.

ولی این خانم با یه مصیبت شناخته نشده داره تباه میشه زندگیش. کسی دردتو نفهمه خیلی بدتره