2733
2734

والا حقوق شوهرمم دیروز ریختن.

من دیروز ازش پرسیدم گفتم شنبه میریزن گفت اره.

بعد الان تو همراه بانکم کار داشتم جلو چشم خودش رفتم تو همراه بانک دیدم برا قسطا پول انتقال داده‌ .میگم مگه حقوقتو ریختن ؟ میگه اره .

نمدونم چرا اینطوری کرد. بهش میگم‌مگه من میخوام پولاتو بخورم ک دیروز گفتی شنبه میریزن میگه ن میخواستم سورپرازت کنم .دروغ شاخدار هه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یارانه رو مگه ۲۵فروردین نریختن ۲۶قابل برداشت بود دیگه…

یارانه  ۳۰فروردین چیه دیگه؟

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2740

الان همسرم گفت برای ما رو نصفه ریختن گفتن تا سیزدهم بقیشو میریزن،این دیگه خیلی عجیب بود

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2706