2733
2739

براشماهم‌واریز نکردن

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

واسه من دیشب واریز شد

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو ببین دهکتون چنده شاید تغیر کرده تا دهک 9 رو میدن

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2738
الان گوشی شوهرمو نگاه کردم اومده .سه نفریم ۹۰۰ تومن. ولی کالابرگ بهمون تعلق نمیگیره دهک هشتیم 

ما دهک نه هستیم ولی دهک مون کیکه ب خدا .واگعی نیس اصلا 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

الان که شما نهین یارانه قطعه؟

بنظر من با توجه به این تورم کوفتی و گرانی های سربه کوه و بیابان کشیده ، همه حداقل یک دهک افت کردیم. 

الان که شما نهین یارانه قطعه؟ بنظر من با توجه به این تورم کوفتی و گرانی های سربه کوه و بیابان کشیده ...

ما یارانه نقدی داریم ولی یارانه غیر نقدی کالا برگ تعلق نگرفته . 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

جالبه واقعا ما هم دهک نه هستیم. هنوز مستاجریم و هیچ خونه ای به ناممون نیست. همسرم یه شغل دولتی داره با حقوق زیر ۲۰ تومن. فقط یه ماشین داریم ( ماشین ایرانی قیمت متوسط مدل ۹۸) 

2706