2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه این واسه نشون بود بعدا هم میخره دوباره.. واسه عروسی و اینا

خیلی هم عالی😁😍

خوشبخت بشید انشاءالله

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
تازه این واسه نشون بود بعدا هم میخره دوباره.. واسه عروسی و اینا

شغلش چیه؟

کدوم استان هستید یا شهر؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728
ما رسم نداریم فقط انگشتر

یعنی گردنبند و دستبند و گوشواره و انگشتر با هم شد انقدر؟

ظریف هستن حتما عکسشو داری؟

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
نیم ست دستبند نداره

مبارکه عزیزم طلا هر چی باشه خیلی هم خوبه انشالله به خوشی استفاده کنی...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
سرویسی که ظریف نباشه که الان زیر ۱۰۰ تومن نیست اونی که شما میگی احتمالأ نیم سته

نه عزیزم.. ست کامله.. بعدشم بستگی به گرمش داره اره سرویس ۱۰۰ تمنی هم خیلی دیدم ولی خب این هم خوشگله هم نما داره قیمتشم اوکی بود به نظرم 

نیم ست دستبند نداره

چرا عزیزم بعضی هاش داره آخه سرویس با شصت تومن خیلی سبک و ظریف باید باشه. من سه ست دستبند و انگشتر متوسط نه خیلی سنگین پسند کردم، قیمت گرفتم گفت با هم صد و ده!

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
مگه میشه باید گرم پایین باشه ۶۴ میلیون سرویس؟؟؟عجیبه بشدت 

خب وزنش سبکه ظریفن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706