2733
2739
عنوان

سقط هفته ۱۰

77 بازدید | 13 پست

سلام ، الان ۹ هفته و ۶ روز هستم من ۱۲ روز قبل رفتم سونو گفت قبل تشکیل شده اما دیروز لکه بینی داشتم رفتم دکتر سونو‌شدم‌واژینال گفت قلب نداره و سن بارداری ۷ هفته و ۲ روزه برام زد سقط فراموش شده ، الان اصلا خونریزی ندارم یه ذره لکه بینی تو رو خدا کمکم کنید چکار کنم دقع بشه خودش دکتر گفت اگه تا یه هفته دفع نشد بیا دوباره سونو بگیرم دارو بدم  ممکنه سونو بعدی بگه قلب داره؟؟؟؟؟

متاسفم عزیزم 

منم ۳ بار این تجربه رو داشتم ان شالله خدا جاش رو برات پر کنه

طبق تجربه من و چیزایی که من از بقیه شنیدم احتمال اینکه بعد از ایست قلبی سونو بعدی قلب دوباره بزنه تقریبا صفره

ولی بازم یه هفته صبر کن ان شالله هرچی خیره پیش بیاد برات🤲🏻

🇮🇷 " اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(سلام الله علیها) "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید دارو بگیری  به منم ندادن خیلی اذیت کردن خودم از. بیرون گرفتم سقط کردم

گفته ۴ شنبه برم تا اون موقع باید عذاب بکشم که جنینم مرده تو‌دلم گفتم ببینم کسی راهکاری داره بدون دارو‌تو‌خونه زودتر دفع بشه 

2731
مرسی عزیزم شما بادارو دفع کردی یا خودش سقط شد 

برای من دو دفعه اول مجبور شدم کورتاژ کنم ولی دفعه آخر با دارو گیاهی تونستم دفع کنم

اگه دسترسی داری به طب سنتی برو داروی گیاهی بگیر بنظرم بهتره البته بعد از سونوی دوم که گفت قلب نمیزنه

برای من دو دفعه اول مجبور شدم کورتاژ کنم ولی دفعه آخر با دارو گیاهی تونستم دفع کنم اگه دسترسی داری ...

به نظرت اینبار سونوی واژینال گرفت گفت نمیزنه ممکنه هفته بعد برم بگه اشتباه کرده؟ 

2740
به نظرت اینبار سونوی واژینال گرفت گفت نمیزنه ممکنه هفته بعد برم بگه اشتباه کرده؟ 

فکر نمیکنم امکانش باشه

درکت میکنم عزیزم منم تو اون فاصله بین دو تا سونو همش به این فکر میکردم که شاید سونو اشتباه کرده بقیه هم به حساب دلداری بهم امید میدادن ولی بنظرم امید واهی بدتر ضربه میزنه به آدم😪

ان شالله که برای شما مثل من پیش نره

فکر نمیکنم امکانش باشه درکت میکنم عزیزم منم تو اون فاصله بین دو تا سونو همش به این فکر میکردم که شا ...

مرسی عزیزم آره دیوونه کنندست اینکه یه چیزی تو‌وجودت هست ولی نیست و که باید تا یه هفته که یکسال میگذره تحمل کنی کاش اگه قرار بود نباشه خودش دفع میشد یهویی

مرسی عزیزم آره دیوونه کنندست اینکه یه چیزی تو‌وجودت هست ولی نیست و که باید تا یه هفته که یکسال میگذر ...

ان شالله که نیاز به دارو نباشه و خودت دفع کنی🤲🏻

اینروزا هم میگذره عزیزم توکل به خدا ان شالله بهترینا برات اتفاق میفته🌸

مرسی عزیزم با کلی فعالیت و زعفرون دفع شد 😔😔😔

خداروشکر عزیزم که کارت به قرص و کورتاژ نکشید

ان شالله به زودی دلت شاد بشه🙏🏻