2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت سه روز نرم حمام اما دستیارش گفت یه هفته الان موندم. عملم بینی

بینی رو نمیدونم

فکر کردم بخیه زایمان‌ه

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.
اگر می ترسی اب بخوره پانسمان ضد اب از داروخانه بگیر، بعد از چند روز شستنش ضرر نداره، شستی بعدش با اب ...

نه اخه میخوام اب بخوره چون خون مالیه فقط میخوام ببینم ضرر نداشته باشه اگه با اب سرم بشورم اوکیه؟ 

2731
بینی 

حدس میزدم😄

اسپلینت روی بینیت به هیچ وجه نباید خیس بشه وگرنه اون کیفیتشو از دست میده، یک هفته ی اول عمل هم خیلی مهمه سعی کن تحمل کنی یا اگه روشی بلدی که به صورتت آب نخوره برو حموم یا بده کسی موهاتو بشوره

بخیه هات که خیس نمیشن چون اتل رو بینیته اونه که مهمه و نباید خیس بشه بعد از هفت روز با خیال راحت میتونی بری حموم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
نه اخه میخوام اب بخوره چون خون مالیه فقط میخوام ببینم ضرر نداشته باشه اگه با اب سرم بشورم اوکیه؟&nbs ...

نههه این دیگه چه کاریه دختر

تا یک هفته نباید اب به اتل بینیت بخوره فقط روزی که خواستی بری ورش داری میتونی بری حموم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
نه اخه میخوام اب بخوره چون خون مالیه فقط میخوام ببینم ضرر نداشته باشه اگه با اب سرم بشورم اوکیه؟&nbs ...

میشه این کار رو هم کنی البته به احتمال زیاد خون نیست بتادین هست چون زخم رو با بتادین تمیز می کنم

2740