2737
2739

کات کردیم چون بعد دو سال همه دروغاشو فهمیدم اسمش دروغ بود فامیلی دروغ بود گفته بود دو خواهر داره ولی تک  فرزنده حتی عکس های فیک هم میداد الان ک تو خیابون میبینمش حالم ازش بهم میخوره ولی هنوز با دختر خالش دوستم و وقتی میگم میخوام با فلانی رل بزنم میگه نه نه نکن سینگل باش رل نزن وقتی میگم یه پسر برام اینو خریده میگه تفف دوست نداره پسری برام چیزی بخره ولی اگه دختر میخره میگه مبارکه ب نظرتون چرا اینجوری میکنه!؟ 

کوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جدامون کردن خانوادم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
13 ساله با تمام وجودم دوسش داشتم و دارم .بینمون اتفاقی افتاد که تقصیر من بودم از هم جدا شدیم ولی هنو ...

متاهل شدین؟با اون ازدواج کردی؟

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بعد از یه سال

از طرف ایشون بود گفت خانوادم نمیزارن 

من شدیدا دوسش داشتم ولی الان یه تار موی گندیده همسرمو به هزار تا مثله اون نمیدم 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
تو دوسش داری

خیلییی ..میمیرم‌براش.

ولی نمیدونم‌اون دوسم دارع یا ن..رفتاراشو‌تعریف کنم برات؟ بگم واست ک شمایی ک از بیرون نگاه میکنی نظر بدی؟ شاید من دوسش دارم و کور شدم ..پیام تولدشم بهت نشون بدم ک تحلیل کنی یجورایی؟

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
2740
یاد اولی یا دومی؟

دومی ...اولی بهم خیلی ظلم کرد یه عوضی بود بخاطر همین باید فراموشش میکردم سخت بود ولی شد 

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
چرا کات شد 

از سمت اون بود خیانت کرد وقتی تموم شد من ۱۰ کیلو کم کردم تا دوسال طول کشید که دیگه با خودن کنار بیام اون موقع میرفتم بیرون هرکی رو میدیدم ماشین اون داشت یا هم اسمش بود بغض میکردم 

ولی الان اصلا هیچی ازش یادم نمیاد 

نه باهاش ازدواج نجردم ولی بیشتر وقتا همو میبینیم چون آشناس و همین زجر آوره ...

متاهل هستین ؟؟اخ منم همینجوریم همش میگم کاش غریبه بود کاش ی شهر ی محل دیگه بود وقتی میرم خونه مادرمینا میبینمش گاهی البته خیلی حالم بد میشه 

متاهل هستین ؟؟اخ منم همینجوریم همش میگم کاش غریبه بود کاش ی شهر ی محل دیگه بود وقتی میرم خونه مادرمی ...

بله ...درکت میکنم خیلی سخته  تمام گذشته میاد جلوی چشم آدم . شما چرا از هم جدا شدین 

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
بله ...درکت میکنم خیلی سخته  تمام گذشته میاد جلوی چشم آدم . شما چرا از هم جدا شدین

دقیقا هم اون لحظه حس گناه دارم هم دلتنگی ...من میخواستم از خونمون برم فقط شرایطم زیاد خوب نبود پدرم شکاک بود همش میگف نرین هیجا عروسی نرین اونجا نرین همش جنگ دعوا سر من مادرم بخاطر همچی و مشکلات دیگه منم راهی نداشتم تا شوهرم اومد خواستگاری قبول کردم عقد کردم

2706