2737
2739

دوستی داشتم مجازی ک خیلی وقته سر مسئله ای باهاش بهم زدم(دوستم دختر بود رل زده بود اکانتش دست رلشم بود من دوس نداشتم پیامامو کس دیگه ای ببینه و وارد حریم خصوصیم شه آخه اون دوست انقد برام عزیز بود درد و دلامو پیشش میکردم.. واسه همین دعوا کردیم و تموم کردیم دوستیمونو)آقا گذشت و بحدی منو سر اون مسئله رنجوند و طوری باهام برخورد کرد ک اصلا از کسی ک رسما خواهرم بود توقع نداشتم و دلمو خیلی شکست چون من واقعا تو هر شرایطی پشتش بودم و روزای آخر خیلی بد برخورد میکرد مثلا حال و احوالشو میگرفتم میگف حال من ب کسی ربطی نداره ک دیگه ازش زده شدم حالا هم کات کرده با رلش میاد هر چند وقت یبار پیام میده ب هر بهونه ای سر چتو باز میکنه چت میکنه ولی من دیگه مثل سابق باهاش نیستم و صمیمی حرف نمیزنم خودشم ک پیام میده اولش گرمه بعد یهو سرد میشه خودشو خشک و مغرور میگیره بخدا ک روانیه:/از غرورش ن میترسم ن حساب میبرم فقط اینجور ادمای سمی حقیقتا فشاریم میکنن 

کلا باهاش به هم بزن 

همین الانشم اصلا من سر چتو باز نمیکنم خودش هی پیام میده حس میکنم دنبال عصبی کردنمه برای همین معمولا ری اکشنی نشون نمیدم ن بلاک ن جواب پیاماشو میدم ن حتی سین میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731