2733
2739
عنوان

شوهرم میگه من نمیام میخوای خودت برو...

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 35 پست
الان منم میخوام دفعه بعد که مادرشوهر گفت بیاین بپیچونم نرم چون شوهرم امروز نمیاد باهام

به هیچ عنوان اینکارو نکن زندگیتو زهرمار نکن... همه عروسها به نوعی از مادرشوهرشون ناراحتن اما به خاطر شوهرت ادامش نده ... 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۳  اونجوری خنده نکن خواهر من اصولا لجبازی بلد نیستم میخوام تازه راه بیوفتم چون شوهرم خیییلی ...

عزیزم لجبازی اصلا عادت خوبی نیس.. بخصوص تو زندگی متاهلی

منم لجباز و یه دنده بودم ولی بعد ازدواج فهمیدم اگه زندگی با آرامش میخام باید صبوری و گذشت داشته باشم و این رفتارای بچگونه رو بزارم کنار

بعدش هم... اول خودت لج کردی و باخانواده شوهرت نرفتی که اونم الان داره تلافی میکنه(یه جورایی طبیعی هس.هرکسی دیگه هم بود همینکارو میکرد.میگفت با من نیومدی،منم باهات نمیام) 

ولی بشین یه کم فکر کن. اگه همینجوری ادامه بدین دوروز دیگه کلی از خانواده شوهرت و حتی شوهرت دور میشی. الان هم برو بهش بگو من اونروز حالم خوب نبود ولی هرجا تو باشی بهم خوش میگذره. 

با سیاست باش و همیشه دنبال صلح باش تو زندگیت

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
عزیزم لجبازی اصلا عادت خوبی نیس.. بخصوص تو زندگی متاهلی منم لجباز و یه دنده بودم ولی بعد ازدواج فهم ...

آفرین دو جمله آخرت واقعا طلایی بود

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2728