2733
2734

بچه‌ها اونروز مادرشوهر باهام تماس گرفت گفت ناهار رو میریم باغ شما هم بیاین، گفتم من کار دارم نمیتونم ( تازه دیروزش زیر سرم بودم ولی بیشتر حوصله باغ رفتن نداشتم پیچوندم،

شوهرم اومد خونه گفت بریم باغ دیگه زود ناهارمونو میخوریم برمیگردیم گفتم من تازه از مریضی بلند شدم حوصله ندارم. خندید و گفت نوبت منم میشه میدونستم میخواد تلافی کنه بعدا

شام رو هم چون از قبل قول داده بودم با مامانم اینا رفتیم رستوران

الان امروز مامانم میگه با خاله اینا میخوایم ناهار رو بریم باغ شما هم بیاین، شوهرم میگه من نمیام ولی تو دلت میخواد برو (میگه تو چرا اونروز نیومدی دیدم داری میپیچونی منم نمیام)

اینم میدونم تنها نمیشینه خونه بلند میشه با مادرشوهرم اینا که تو باغن میره اونجا

حالا من نمیدونم بنظرتون برم باغ یا نه؟؟

بد عادت نشه ازین به بعد چون ما تازه ۱/۵ عروسی کردیم

از طرفی میگم رفت اونجا ازش میپرسن چرا من نیستم میخواد بگه با خاله و مامانش رفته باغ، مادرشوهرم اینا نگن خوبه پسرمون باهاشون همراهی نمیکنه و میاد پیش ما و بیشتر تشویقش کنن😕

چیزی که عوض داره گله نداره

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب باهم بریم

بعدم شوهرت حق داره

تو رستوران رفتی با مادرت سرم نزده بودی

واسه باغ بهونه سرم و مریضی اوردی؟ 

من ترجیحم اینه باهم بریم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2728
2740

منم بودم مثل شوهرت تلافی می کردم رستوران رو رفتی با مامانت اینا باغ رو دوست داری باهاشون بری ولی شوهرت نباید انتظار داشته باشه باغ اونا بری ؟

ملت دنبال یه باغن برن کیف کنن اون وقت شما دو تا دوتا دعوتی باغ دارین و اینجوری میکنین

قشنگ فرق گذاشتی ...

منم جای شوهرت بودم تلافی میکردم 

اونم دوست داره کنار خانوادش باشه 

.

الانم برو عذرخواهی کن 

هرجا میخواید برید همیشه باهم باشید 

هیچ کسو جز خدا ندارم :) میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟🤱
الان منم میخوام دفعه بعد که مادرشوهر گفت بیاین بپیچونم نرم چون شوهرم امروز نمیاد باهام

لجبازی علی۵ساله ومریم۲ساله ازتهران😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

نرو

ب همسرت بگو من بهانه نیاوردم واقعا مریضم ک حس بد ازت نگیره

ولی خدایی حال میده شوهر من مثل شما ی وقتا میپیچوند 

مثلا میگفتم بیا بریم بیرون نمیومد  میگفت مریضم بعد ز میزد ک داداشم و ابجیم میان بیام دنبالت بیای اینجا، منم میگفتم ن مریضی استراحت کن منم میرم فلان جا

ای میسوختا😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706