2737
2739
عنوان

دختری که خونه داره باید جهاز کامل بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 60 پست
هیچی همینطوری 🥱😂جالب بود شانسی اومدم تاپیکت😂

ریاضی چقدر خوندی

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
من گفتم دیگ چوب که بازم رسم مائه که دختر بده ب داماد نصف میکنیم فقط تلوزیون و قالی کلا با اونه

ییخیخچال و فرش و ..هم اضافه کن😂😂😂😂همین ک زنش شدیم بره اعا کنه ب جونش والا😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بنظرم تا بابات در قید حیاته خونه رو نفرشید خب چکاریه ض

آبجیم ازدواج کرده میخوان خونشونو عوض کنن به پول اون خونه نیاز دارن

بابام یه خونه دیگه هم داره 

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

اسی یه چیز میگم مثل گوشواره آویز گوش کن

هیچ وقت به حرف مردم گوش نده چون حرفاشون تمومی نداره

همیشه  شرایط خودتو  بسنج

هنوز که ازدواجی پیش نیومده

هر وقت ان شالله پیش اومد اون موقع تصمیم‌گیری کن

پس پدرت الان کجا زندگی می کنه؟

منو بابام باهم توهمین خونه زندگی میکنیم

پدرم دوتاخونه داشتن بعد از فوت مامانم یه خونه روبه اسم منو آبجیم زدن

حد و لگاریتم فقط اوضاع داغونه🫣تو چی کجایی

من دوفصل ونصف خوندم وسطای تابع نمایی ام

تو یه مستند جنوبی دیدم داماد میره خونه عروس زندگی می کنن درسته؟

بستگی داره کدوم جنوب در نظر بگیری😂استان خوزستان همه چی با پسره همههع چییی هیچی با دختر نیست فقط لوازم شخصی و ضروری از خونه پدر میاره ، بندرعباس هم نود درصد جهاز با پسره خونه هم با پسره مگر دختر خونه داشته باشه بخوان توافقی چیزی کنن ک خیلی کم پیش میاد بوشهر رو نمیدونم سیستان هم حدود همون خوزستان هست کرمان هم جهاز کامل با دختر و خونه و ماشین کامل با پسر این وسط با توجه ب بودجه دختر ، پسر اگ مایل باشه وسایل بزرگ‌و میخره یکی دو تیکه

2706