2737
2739
عنوان

مذهبیا و معتقدا فقط بیان

409 بازدید | 48 پست

تا حالا شده ک با تمام وجود تون مهربونی خداوند رو حس کرده باشین ؟ 

میدونین ب این فکر میکنم ک خداوند با این همهمه مهربونی چرا حالمو میبینه و میبینه چقدر عذاب میکشم ..چقدر عذابم میدن ...اما بازم کارامو درست نمیکنه و میزاره اذیت بشم 😔

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

بعله :) چندین و چندین بار

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب مهربونی خداوند شدیدا اعتقاد دارم اما چطور اون قلب مهربون نازنینش کارامو درست نمیکنه تا الان ک سنگ تموم گذاشته الحمدالله اما خب برا این خواستم خیلی دارم عذاب میکشم خیلی بیقراری میکنم اما نمیشه ک نمیشه 

2740
خودت تلاش کردی اره واقعا خیلی دستمو گرفته

عزمزمه هیچ کاری از دست من بر نمیاد برا ازدواجه مخالف و حسود زیاد داریم 

ب مهربونی خداوند شدیدا اعتقاد دارم اما چطور اون قلب مهربون نازنینش کارامو درست نمیکنه تا الان ک سنگ ...

خدا میدونه کی و کجا باید جواب این دعاهات و بده تو هم باید صبور باشی دو سه روز صبرکردن فایده ای نداره باید یه سال ۲ سال حتی ۱۰ سال صبر کنی خدا حاجتت و بده اگه نشد شک نکن به صلاح و قسمت تو نبوده

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
بله  فقط تو قلبت حسش کن  صبر کن و اعتماد داشته باش

اعتماد دارم بهش و مطمئنم ک کمکم مینک اما دیگ تحمل این شرایط سختمه 🥺

2706