2733
2734
عنوان

بنظرتون ماشین بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 32 پست
پراید بخر 206یا این قیمت بخری فقط خرج میزاره روی دستت  طلا میخوای چیکار وقتی ماشین رو لازم دار ...

والا هرجا میخام برم میبرنم ولی حسرت رانندگی کردن دارم هیچکدومم درک نمیکنن حالا همسن های من همه ماشین بابایی زیر پاشونه 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

۲۰۶ نخر

من ۳۵۰ میلیونیش رو دارم فقط چاه پول خرج کردنه

اصلا بدرد نمیخورهمدل ۸۵ و ۸۷ داشتم

فقط پزه الکیه. بفروشم دیگه نمیخرم

کارشناسی هم ایرادارو کامل نمیفهمن فروشنده ها میندازن به ادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

206,که اصلا اصلا اصلا نخر.چون مدل پاینش،تمام حقوقت رو باید خرجش کنی،

و کلا برای خرید ماشین،من باشم،انحام نمیدم،صبر میکنم،پول بیشتری جمع کنم،ماشین مدل بالاتر بخرم 

و 

خرید طلا خیلی براتون سود داره در آینده،

دویست جور کن ی پراید مدل نودودو شاید بتونی بخری هم سبکه هم خرجش کمتره.گواهینامه داری؟

اره گواهینامه دارم 

بالاخره ماشین خرج داره دیگ چ نو چ کهنه اره نمیدونستم ۲۰۶ خرج داره پس همون پراید میخرم

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
2728
والا هرجا میخام برم میبرنم ولی حسرت رانندگی کردن دارم هیچکدومم درک نمیکنن حالا همسن های من همه ماشین ...

درک میکنم 

ببین شاید بتونی تیبا دو هم گیر بیاری باز از پراید بهتره 

بفروش بره بابا طلا میخوای چیکار دنیا دوروزه فقط موقع مناسب بفروش الان نه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
206,که اصلا اصلا اصلا نخر.چون مدل پاینش،تمام حقوقت رو باید خرجش کنی، و کلا برای خرید ماشین،من باشم، ...

والا نمیدونم خودمم گیر کردم واقعا طلا بخری سود میکنی ولی همونقدر که طلا رفت بالا ماشینم میره بالا

اره عزیزم بخر . وام ک جور شد دنبال ی پراید شاسی سالم و موتوری سالم بگرد قولنامه ک کردید برو طلاهات رو بفروش . فقط حتما با ی مرد کاربلد برو ک سرت کلاه نذارن.  واسه شاسی و رنگ حتما ببر کارشناسی مطمئن . موقعی ک ما میخواستم ماشین بخریم ی ماشین واقعا تمیز رو میخواستن ب اسم شاسی سالم بهمون بدن . بردیم کارشناسی گفت شاسی یکی جوش خورده دو تا هم ترک داره ماشینی ک طرف میگف ۱۵۰ تومن ب همین خاطر ۱۱۰ تومن بزور خریدار داشت 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
درک میکنم  ببین شاید بتونی تیبا دو هم گیر بیاری باز از پراید بهتره  بفروش بره بابا طلا م ...

نه اول وامم جور شه ماشین بریم انتخاب گنیم خراب نباشه فلان همون روز میفروشم

اره عزیزم بخر . وام ک جور شد دنبال ی پراید شاسی سالم و موتوری سالم بگرد قولنامه ک کردید برو طلاهات ر ...

واقعا؟ اره پدر یا دامادمون میبرم

و حتما میبرم پیش کارشناس دقیقا

والا هرجا میخام برم میبرنم ولی حسرت رانندگی کردن دارم هیچکدومم درک نمیکنن حالا همسن های من همه ماشین ...

شیطون میخواد از بهشت بیرونت کنه افتاده تو سرت

ببین طلا فروختم ماشین خریدم اندازه ای که بالا رفته خرجش کردم تازه همشم پارکه

خونه دارم خرید فقط راه دور استفاده میکنم

تو چهارماه. هزارتا هم نرفته ولی خیلی خرجش کردم

خواهرانه میگم یه روزی اگر ۲۰۶ خواستی بگیری زیر ۱۰ سال ساخت امتحان نکن

باید طلا رو بفروشید و سپرده گذاری کنید بعد از سه ماه می تونید وام بگیرید

تو چه بانکی؟ چقدر وام میدن ؟چقدر باید سپرده گذاری کنیم و ایا ضامن هم میخاد؟

شیطون میخواد از بهشت بیرونت کنه افتاده تو سرت ببین طلا فروختم ماشین خریدم اندازه ای که بالا ر ...

دویست شش نمیگیرم 

نمیدونم شاید شیطون میخاد گولم بزنه 🤣🤣🤣

ولی ذوق هرشب دور دور و هرجا خودم خواستم برم منت کسی نکشم خیلی داره قلقلکم میده😅😂

والا نمیدونم خودمم گیر کردم واقعا طلا بخری سود میکنی ولی همونقدر که طلا رفت بالا ماشینم میره بالا

به هیچ وجه اینطور نیست 

این چندسال اخیر،مردم تونستن ماشینی که 20 تومن خریدن 200 تومن بفروشند.قبلا اینطوری نیود،ماشین یه وسیله مصرفی بود،که هرساله از ارزشش کم میشد 

اما طلا همیشه افزایشی بوده،و هر سال ، با ارزش تر از سال قبل

2706