2737
2734
عنوان

بنظرتون ماشین بخرم

263 بازدید | 32 پست

بیست سالمه خیلی دوست دارم خودم وسیله داشته باشم بابام ماشین نمیده رانندگی کنم خودمم تقریبا یه نود ملیونی طلا دارم میدونم کمه اما خودم حمع کردم  میخاستم یه صدتومنم وام بگیرم 

اگع وامم جور شد بنظرتون بفروشم طلاهام باهاش ماشین بخرم؟ با این پول بگو دویست ملیون یه پراید یا ۲۰۶ خیلی مدل پایین مثلا هشتاد هشتادو هشت نود و یک اینا میشه البته برای این میخام پراید بخرم ک دستم راه بیفته ماشین نو خراب نکنم نزنم در و دیوار و خانواده هم از نظر مالی نمیتونن کمکم کنن 

بنظرتون ضرر نمیکنم طلا بفروشم؟ یا صدملیون طلا بخرم صبر کنم چندسال دیگ بخرم؟ 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماشین اینقدر مدل پایین همش باید تو تعمیرگاه باشی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
ماشین بخر ولی همون پراید رو بخر 206 دویست تومنی میخواد همش بره تعمیرگاه کلی خرج بندازه گردنت 

ا واقعا خودمم تو همین فکر بودم چون انگار قطعاتشم گیر نمیاد 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

پراید بخر 206یا این قیمت بخری فقط خرج میزاره روی دستت 

طلا میخوای چیکار وقتی ماشین رو لازم داری 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
مطمینی میتونی وام بگیری؟؟؟قستطاشو چجوری میدی؟

سرکارم 

ضامنم که جوره گفتن خرداد بیاید اگه اوکی بشه اذیت نکنن میدم

البته چهاردرصده سودش قسطش زیاد نمیشع 

2706