2733
2734

سلام دوستان چند سال میبرین یا بردین تا دیگه ترخیص شد بچتون لطفا کسی تجربه ای داره بگه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اول دوسالگیش دارم میبرم تا الانکه ۳ سال و۵ ماهه هست هنوزم خیلی جاداره ک بره

میشه علتشو بگید؟اگه ناراحتت نمیکنه

علائمش چی بود تو دو سالگی؟که نیاز پیدا کرد

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2728
میشه علتشو بگید؟اگه ناراحتت نمیکنه علائمش چی بود تو دو سالگی؟که نیاز پیدا کرد

بچه ها توی دو سالگی حداقل ۵۰ تا کلمه باید بگن . حالا ب زبون خودش ناقص یا هرچی . ولی پسر من کلا فقط مامان بابا رو میگفت هیچ کلمه دیگه ای بلد نبود. تاخیر گفتار داشت

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2740
بچه ها توی دو سالگی حداقل ۵۰ تا کلمه باید بگن . حالا ب زبون خودش ناقص یا هرچی . ولی پسر من کلا فقط م ...

تاخیر تکامل نداره؟برادرزاده من فقط ماما بابا میگه هیچی دیگه نمیگه راه هم نمیره می ایسته ولی مستقل نه راه میره ولی مستقل نه حتما از یه جا میگیره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
تاخیر تکامل نداره؟برادرزاده من فقط ماما بابا میگه هیچی دیگه نمیگه راه هم نمیره می ایسته ولی مستقل نه ...

چند سالشه؟

نه پسر من درکش کامل بود همه کار خودش تنهایی انجام میداد هرچی میگفتم سریع انجام میداد فقط حرف نمیزد. بچه هایی ک تو حرکاتشون تاخیر دارن کاردرمانی باید برن

۲سالشه

پس مشکل تاخیر حرکتی هم داره. به داداشتون بگین حتما بفکر باشن و زودتر ببرن کاردرمان و گفتاردرمان تا خوب بشه. بعدا برای هم بچه و هم والدینش مشکل ساز میشه. 

۲سالشه

منم یهو ب ذهنم رسید چرا بچم حرف نمیزنه وقتی همسن و سالاش حرف میزنن کمی سرچ کردم و بردم گفتار درمان خداروشکر الان ک ۳ونیم سالشه حرف میزنه خیلی کلمه و جمله میگه فقط بعضی از حرفاش واضح نیست ک اونم همچنان تا جایی ک اوکی بشه میبرمش. 

متاسفانه پسر دومیم هم ۴ماه دیگه ۲ ساله میشه و هنوز کلا ب ۱۰ تا کلمه هم نرسیده باید با اونم کار کنم تا مثل پسر بزرگم نشه

2706