2737
2739

برا سرمایه گذاری یه مقدار سکه دارم   حالا واقعا گیج شدم سکه هامو نگه دارم یا خونه بخرم؟ طلا یهو نریزه پایین  از اون طرف هم خونه خب نقدشوندگیش نسبت به طلا کمتره   واقعا نمیدونم چیکار کنم  دردسرای خونه با مستاجرم بیشتره  ۱۶۰۰ خونه مسکن نهر باید ۱۴۰۰ بدم و ۲۰۰ رهنش بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۶۰۰ گرونه به نظرم برای مسکن مهر ... اگه خواستی بخری پیشنهاد میکنم غیر از مسکن مهر بخر . طلا هم صعودیه فعلا . مسکن تو رکوده  و هیچی معلوم نیست که کی از رکود خارج بشه . طلا نقد شوندگیش خودشو داره . ولی در عین حال الان وقت خوبیه اگه یه خونه خوب پیدا کردی بخر 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
۱۶۰۰ گرونه به نظرم برای مسکن مهر ... اگه خواستی بخری پیشنهاد میکنم غیر از مسکن مهر بخر . طلا هم صعود ...

آفرین منم خودم نظرم همینه اگه یه خوب پیدا کردم بخرم  ولی مشکلم اینه بیشتر از این ندارم  مگر اینکه وام و اینا بگیرم که خب میفتم تو تنگنا  ولی به قول شما اگه خونه خوب باشه می ارزه 

2740
آفرین منم خودم نظرم همینه اگه یه خوب پیدا کردم بخرم  ولی مشکلم اینه بیشتر از این ندارم  مگ ...

عزیزم من خودم دنبال خرید خونه بودم تا  دو هفته قبل و موفق نشدم . من می بایست طلا می‌فروختم . ببینید الان موقع خوبیه که تو رکود بتونی طلا رو تبدیل ب ملک کنی به شرط اینکه ملک خوبی بخری . چرا که الان ملک نسبت ب طلا رشد عجیب غریب قیمتی خودش  رو شروع نکرده . و قطعا رشد تورمی خودشو امسال و شاید ظرف یکی دو ماه آینده شروع کنه . ولی دمعناش این نیست که عجولانه برای خرید ملک اقدام کنید . ملکی که انتخاب میکنی باید بین ۴ تا ۱۲ سال عمر داشته باشه و نه بیشتر . محل ملک تا حدودی خوب باشه .  پارکینگ داشته باشه . اگر طبقه ۲ ب بالا هست حتما آسانسور داشته باشه . حتما سند شش دانگ داشته باشه و نقشه و نورگیر خوبی داشته باشه . قیمت ش هم با توجه ب امکانات و شرایط ساختمون قیمت نرمالی باشه . در هر صورت وام هم هزینه های خودشو داره و برای خرید اوراق بخشی از وامتو باید وام بر داره و شما اقساط بالایی ماهانه پرداخت کنی . پیشنهاد میکنم حتما بگرد . در اطراف محل زندگی .جایی که در حال رشده بخر . ولی اگر دیدی نمیشه همون طلا رو حفظ کن 

عزیزم من خودم دنبال خرید خونه بودم تا  دو هفته قبل و موفق نشدم . من می بایست طلا می‌فروختم . بب ...

آهان  ممنون  دقیقا همینه  حالا ببینم چیکار میتونم بکنم  ولی ۱۶۰۰ هم کف قیمت مسکن مهر شده  به قول شما زورم میگیره برای سند عیان که داره ۱۴۰۰ طلا و سکه هامو بفروشم  

آهان  ممنون  دقیقا همینه  حالا ببینم چیکار میتونم بکنم  ولی ۱۶۰۰ هم کف قیمت مسکن ...

یه مسأله خیلی مهم هم اضافه کنم تو خرید ملک هیچ وقت نباید خودتو طالب ۱۰۰ درصد نشون بدی چرا که فروشنده زیر بار تخفیف نمیره و چه بسا با قیمت بالا نسبت ب عرف منطقه ملک رو ب خریدار نیفروشه 

عرصه و عیان مگه واگذار نمیشه همزمان تو مسکن مهر 

نه  عرصه مال دولته  عیان واگذار میشه اما خب خرید و فروش بدی نداشتن چون قیمتشون پایین بود خوب میخریدن و میفروختن البتهوالان ماشالا خیلی گرون شده ۱۶۰۰ به بالا تا ۲میلیارد 

2706