2737
2734
عنوان

خانوما

37 بازدید | 2 پست

خانوما من همیشه بعد از خوردن صبحونه حالت  تحوع میگیرم 

سرگیجه هم دارم گاهی اوقات 

علتش چیه؟

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

پنیر میخوری؟

من اگه ناشتا باشم شیرو پنیر و لبنیات بخورم همینجور میشم احتمالا بخاطر پنیر باشه مثلا چند روز تخم مرغ یا کره عسل بخور ببین بازم میشی اینجور یا نه

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
پنیر میخوری؟ من اگه ناشتا باشم شیرو پنیر و لبنیات بخورم همینجور میشم احتمالا بخاطر پنیر باشه مثلا چ ...

نه والا ارده و شیره میخورم

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘