2737
2739

خواب دیدم تو اتاقی بودم و حس عجیبی داشتم بعد دیدم دیگران دارن خیلی عجیب بهم نگاه میکنن که یکی یهو‌ بهم گفت سوسک رو ضورتته منم فقط شروع کردم وحشتناک جیغ زدن و سوسکا انگار رفتن تو دهان و بینیم😭خیلی بد بود حتی یه چیزی تو حلقم حس میکردم 

تعبیری داره؟😭😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هم فوبیای سوسک دارم هم علایم طلسم.  این خواب سوسک رو هم بسیار زیاد میبینم.  تعبیر خاصی ...

من چند روز پیش خاب دیدم ی چیز سیاه نزدیکم شد دقیقا ب صورتم و ی چیز دیگه رو پیشونیم بود ترسیده بودم

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
من هم فوبیای سوسک دارم هم علایم طلسم.  این خواب سوسک رو هم بسیار زیاد میبینم.  تعبیر خاصی ...

اخه من چندشم میشه ولی فوبیا ندارم 

تو خواب انگار جن گرفتم حتی وقتی از خواب پریدم بالا داشتم سعی میکردم جیغ بکشم صدام نمیومد بالا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
2738