2733
2734

چجوری با یک روز نبودن شوهرتون کنار میاین😑😐

من خیلی اذیت میشم گاهی بخاطر همین مسئله یک خشم نهفته ازش دارم بهانه گیر میشم دعواش میکنم باز با خودم میگم خب دست خودش که نیست

روانی شدم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا سایت انقد خلوته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

شوهر من آتش نشان نیس ولی زیاد پیش میاد که خونه نباشه 

وقتی نیس به این فکر میکنم که رفته واسه ما و زندگی مون زحمت بکشه و اونم چقدر دلش میخواست پیشمون باشه 

خاطرات کهنه را آخر شبی خواهم نوشت /دخترم باید بداند مادرش دیوانه بود...
2738

همسر من یه هفته شیفته یه هفته خونه است،  115 هست تو ی شهر دیگه، من تو اون یه هفته ک شیفته تنهام، بچه ها مریض بشن مشکلی داشته باشن خرید خونه همه چی تو اون یه هفته با خودمه، خدا رو شکر میکنم ک از پسش برمیام و ناراحت نیستم ب نظرم ی تنوعه و دلمون واسه هم تنگ میشه خوبه 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
معلمه ولی خب محل خدمتش جای دیگس هیچی با درس و دانشگاه سرگرمم فعلا

معلم سال چندمی هست 

واسه من این ماه ۶۲۰۰ ریختن اخه با این پول مگه میشه زندگي کرددددد

هر از چندگاهی میان به یک بهانه‌ای از حقوقمون برمیدارن

معلم سال چندمی هست  واسه من این ماه ۶۲۰۰ ریختن اخه با این پول مگه میشه زندگي کرددددد هر از چن ...

دبیر ورزشه

چقد کمه حقوق همسرت همسر من12میگیره باز نمیرسونیم 

الهی ک پر برکت باشه روزیتون عزیزم

آنچه كم بود،حرف نبود،باور بود
2706