2733
2739

قبلا عصبی بودم الان دیوونه

خواب آور هست که با اون مشکلی ندارم ولی بشششدددت عصبیم میکنه ی پسر ۴ ساله هم دارم ☹️

بنظرتون ادامه بدم به خوردنش عصبی شدنم بهتر میشه یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اینجوری هم چند سال بعد بدنت نابوده هم روحیه بچت اون بچه یه مادر شاد میخواد تو خونه 

اره دقیقا من قبلا هم عصبی بودم خودمو کنترل میکردم الان غیر قابل کنترل شدم 😭😭

راهش چیه پس؟

اول اینکه حتما باید ورزشو شروع کنی میتونی روزی نیم ساعت تو خونه هم ورزش کنی اگه میخوای بدنت خوشفرم باشه و عضله اضافه کنی بعد متابولیسم پایه تو محاسبه کن فرمول داره یعنی کالری مورد نیاز روزانت و بعد باید بسته به هدفت و سرعتی که میخوای اضافه کنی ی مقدار کالری بیشتر دریافت کنی مثلا من خودم معمولا بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تا بیشتر دریافت میکنم شروع کن هرچیزی میخوری رو وزن کن و کالریشو حساب کن آخر شب جمع بزن کم کم دستت میاد راحت میشه حساب کردنش ی سایتی هست به اسم مانکن کالری همه ی غذاهارو داره از اونجا ببین برای اشتها قرص نخور فقط تعداد وعده هارو ببر بالا روی پنج شش بار منظورم میان وعدست قبل وعده ها آب و چیز شیرین نخور که اشتهات کور بشه و سعی کندحتما پروتئینت تامین بشه که فکر میکنم حدود ۱.۲ گرم به ازای هر کیلو از وزن بدنه تو همون سایتی که گفتم مقدار پروتئین هر غذارو هم نوشته طوری برنامه ریزی کن که انواع مواد غذایی تو غذااات باشه از سبزی و تخم مرغ و شیر و حبوبات و مغزیجات و... مقدار مورد نیاز و حد مجاز هر کدومو سرچ کن که به اندازه بخوری همیشه هم سعی کن ی وعده آماده دم دستت داشته باشی یا از قبل برنامه ریزی کن و دیگه اینکه آروم آروم شروع کن و صبور باش زود به زودم خودتو وزن نکن حداقل بذار یک ماه بگذره چون اونطوری استرس به خودت وارد میکنی خلاصه اینکه باید خودت ی پا مربی باشی واسه خودت اطلاعاتتو ببر بالا ببخشید خیلی طولانی شد میخواستم هر چی میدونم منتقل کرده باشم خودم به مرور دستم اومد چیکار کنم امیدوارم موفق باشید

2706