2737
2734
عنوان

۱۰۰ سوره قدر میخونم💚🌹اسم یا حاجت‌تون رو بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 123 پست

@fatemeh_6981  

@فاقد_نام_مستعار  

@مشهدمیشینم  

@دعایشب  

@شاهخراسان  

به یادتونم (به شرط لیاقت)🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

@rrrrr111    

@منتظرررررظهور    

@یاس۱۳۵۸    

@نونوشیان    

@جونniloo    

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@zahraayat    

@zizigoolootabeta    

@سسسلام    

@تمنااا8تنهااا  

@به_لطافت_گلبرگ  

@خدایا_توکل_به_خودت    

@aslii    

@گلیییی_خانم    

@sayeh6859    

@ریوار  

2728
@درگوشی_عاشقانه000     @بهارگیلانی     @جنگل_بارانی   @آیه_و_آیم ...

ممنون که یادم هستید

پردیس جان 

در جوار حرم مطهر امام رضا ع از خداوند میخوام بهترین تقدیر ها رو براتون در نظر بگیرید

انشالله حاجت روا باشید

ممنون که یادم هستید پردیس جان  در جوار حرم مطهر امام رضا ع از خداوند میخوام بهترین تقدیر ها ر ...

حرمی ؟🥺🥺🥺🥺

@nanayeto     @اعتصامی     @یاحسین_مظلوم     @آیات1383   ...

مرسی عزیزم منم برات آیت الکرسی خوندم حاجت روا بشی انشاالله

-خدایا سپاسگذارم که بذر امید را در دلم کاشتی تا من باور کنم که میتوانم بهترین و عالی ترین زندگی را داشته باشم✨️🧚🏻‍♀️👩🏻‍🎨👨🏻‍💻💍♾️❤️-
2740

رابطه امون درست بشه زودتر✨🤲

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

من

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

بگو دختر امیدوار

دعا کنم عاشقم شه  اونی که دوسش دارم 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706