2733
2734
عنوان

این ماه چرا نمیره حقوقاروبریزن🙄

95 بازدید | 6 پست

مردم از دلشوره ک ببینم حقوق چقدشده 

این ماه کلی ازمایش و غربالگری دارم 

گفتن تاپنجمم حقوقو نمیدن نمیدونم چیکار کنم باید دکتر غددم برم واییییی خدایا حکمتتو شکر

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3 چهتر تومن افزایش داشته دیگه

گوه تو این .....بااین قانون شخمیش شب و روز باید کار کرد بجاییم نرسید مردمو بدبخت کردن بخدا از اونورم هی بچه بزاین

البته من ناخواسته رود کلیم ب درو دیوار زدم سقط شه نشد 

هرچند الان دیگه دوسشدارم ولی هزینه ها واقعا بالاس خدا بدادمون برسه باعث وبانیشم بره ب درک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

بسته به مدرک تحصیلی و سابقه کاری بین۵-۳تومن.بعضیهام ۶تومن اضافه شده.

حقوقهام که از دیروز داره واریز میشه🤷🏻‍♀️

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
بسته به مدرک تحصیلی و سابقه کاری بین۵-۳تومن.بعضیهام ۶تومن اضافه شده. حقوقهام که از دیروز داره واریز ...

واسه ما واریز نشده تا پنجم

شمام وزارت کارین ؟

چقد اضافه شده براتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40