2737
2734
عنوان

ماشین خریدیم ولی من حسی ندارم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 39 پست
الان دیگه بارداری ولش کن . اعصاب خودتو خورد نکن ب فکر بچه باش

من فکر بچه و عمل باشم اون فکر ماشین بچه من تنها هست چرا اون فکر نمیکنه چرا اون نگران نیست همه نگرانی هاش فقط کار هست کار هست که از من مهم تره ....بچه س من تنها هست من تنها فکر بچه کنم ...منکه از اینکه همه فکرش درگیره و دیگه توجهی نداره ناراحتم ....میگه تو نمیفهمی من پر رز استرسم ....میگه من همه چی گذاشتم پای این ماشین حتی وام گرفتم پر از استرسم پر از نگرانیم نمیدونم‌کار درستی کردم ....باید کار کنم پول این ماشین رو بدم ....نمیدونم‌میتونم به همه چی برسم ....میگه درکم نمیکنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
من فکر بچه و عمل باشم اون فکر ماشین بچه من تنها هست چرا اون فکر نمیکنه چرا اون نگران نیست همه نگرانی ...

بگو مگه مجبور بودی حتما ماشین مدل بالا تر بندازی زیر پات؟؟؟؟؟؟ چ اجباری بود ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حرص نخور حالا که خریده دیگه اوقات خودتو تلخ نکن بارداری سعی کن به خودن انرژی مثبت بدی زایمانت ...

اره باردارم نیاز به توجه شوهرم دارم ولی اونم درگیر خودشه  حتما بچمم دنیا بیاد بازم تنهایی باید بشینم بدون محبتش بچه داری کنم اونم درگیر کار و بار خودش باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره باردارم نیاز به توجه شوهرم دارم ولی اونم درگیر خودشه  حتما بچمم دنیا بیاد بازم تنهایی باید ...

عزیزم بالاخره اخلاق شوهرتو حتما می‌دونستی و خودت خواستی بچه بیاری دیگه ؟ حرص و جوش بخوری که چیزی درست نمیشه گلم بچه ت هم عصبی میشه

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
2731
بگو مگه مجبور بودی حتما ماشین مدل بالا تر بندازی زیر پات؟؟؟؟؟؟ چ اجباری بود ؟ 

لابد دیگه که الان بخواد تحت فشار باشه ....و منم لابد دیگه باید تحت فشار باشم بگه من وضعیت مالیم بخاطر خرید ماشین خوب نیست احتمالا از این به بعد باید بشنوم که کمتر خرج کنید یه مدت وضعیت مالیم به هم ریخته چون ماشین خریدیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه اهمیتی داره ماشین ....اصلا حسی ندارم بهش ...حس نمیکنم ماله منم هست ماله خودشه بره سر کارش من بارد ...

عزیزم بارداری یکم حساس شدی  مردا اصلا به چیزایی که ما روش حساس هستیم فکرم نمیکنن 

منم خودم وسایلهای بچه هامو تنها رفتم خریدم تازه بچه هامو تنهام دارم بزرگ میکنم چون ایشون همیشه درگیر کار وتحصیل بودن 

رانندگی میکنی؟

عزیزم بالاخره اخلاق شوهرتو حتما می‌دونستی و خودت خواستی بچه بیاری دیگه ؟ حرص و جوش بخوری که چیزی درس ...

چون همه چی خوب بود فکر بچه کردم ...خیلی اوکی بودیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لابد دیگه که الان بخواد تحت فشار باشه ....و منم لابد دیگه باید تحت فشار باشم بگه من وضعیت مالیم بخاط ...

منم این طور شدم سر شوهر خر نفهمم . اونم فقط بخاطر اینکه برا بقیه دخترا تو خیابون ژست بگیره و عشق ماشین داشت 

2740

میذاشتین بچه دنبا اومد ثبت نام میکردین به قیمت کارخونه می‌خریدین ماشینو

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

نیاز های تامین نشده ت رو با زبان نرم به شوهرت منتقل کن الان قاعدتاً دو تایی باید از خرید ماشین جدید خوشحال میشدید اینکه تو خوشحال نیستی یعنی کلی نیاز پاسخ داده نشده داری که شوهرت باید در جریان قرار بگیره ولی نه با ادبیات غر و نق و گله بلکه با ادبیات درخواست و مطرح شدن نیاز و نشون دادن اهمیت اون نیاز ها برای تو 

عزیزم بارداری یکم حساس شدی  مردا اصلا به چیزایی که ما روش حساس هستیم فکرم نمیکنن  منم خود ...

اره خیلی حساس شدم خیلی زیاد احساس میکنم محبت میخوام ....دوست داشتم با هم با خوشحالی بریم سیسمونی ....حالا باهام نیومد همیشه یادم میمونه که نیومد سیسمونی باهم با خوشحالی ....انلاین همش خریدم ...چطور تو ناراحت نبودی که تنهایی رفتی ....رانندگی میکردم ولی با این ماشین فعلا نه البته همش سر کار هست دست من نمیوفته ماشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم ماشین که لازمه مبارکتون باشه حق داری بارداری دوست داشتی باهات همدردی کنه به این فکر کن که شاید اون طرز فکرش با شما متفاوته بلاخره عمل که باید شد فکر و استرس نداره اون داره وظیفه خودش که رفع احتیاج های شماست آنجا میده و خوشحاله 

🥰😍
میذاشتین بچه دنبا اومد ثبت نام میکردین به قیمت کارخونه می‌خریدین ماشینو

ماشین دیگه رو میخواد بده به شوهر خواهرم ماشینی که میدن برا بچمون چون اونم پول داده کمکش کرده برا ماشین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم سخت نگیر 

پیش داوری نکن 

فکرشو نخون 

همه اینا باعث میشه باهاش سرد و حتی تلخ برخورد کنی و خودبخود از خودت سردش کنی 

یه روزی ممکنه اینقدر سرد و بی تفاوت و بی عاطفه بشه نسبت بهت که آرزو کنی به این روزا برگردی و همه چی رو ساده تر بگیری 

خوش باش 

با ماشینتون حال کن 

بالاخره گاهی باهاش دوردور هم میری 

دناپلاس اولین ماشین ما بود 

منم همیشه همسرم سر کار بود حتی جمعه ها 

اما گهگاه در حد یک ساعت میرفتیم دوردور باهاش 

خیلی مزه میداد🙃

خواهرانه بهت میگم سخت نگیر 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

مردا نمیتونن زیاد نگرانی و استرسو بروز بدن  سیستم بدنیشون اینه در نهایت استرس و ناراحتی هم که باشن   همه کاراشونو هم انجام میدن غذاشونم میخورن تا سربزارن هم خوابشون برده   هرکی نگاه کنه فکر میکنه هیچ نگرانی نداره. ما زنها هستیم تا ناراحت مبشیم از خواب وخوراک میفتیم

اللهم عجل لولیک الفرج
2706