2737
2734

مجردم

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خرید خونه باهمسرته، ۸۰۰ خوبه دیگه. مگه میخوای چکار کنی؟

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
2728
2740
چقد حقوقشه جسارتا

تقریبا ماهی ۳۵اینا. ولی دیگه هیچ خرجی نمیده بهم یعنی دیگه هذینه ارایشگاه لباس خریدنم عیدم و در کل خرجای تکیم همونه

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

خرید خونه گردنشه 

فقط خرجی لباس و لوازم ارایشی یا پس انداز برای خودم،  ماهی 1و300 ثابت هست،  گاهی اوقات که وسایل میفروشه،  ماهی تا1و 500 ابنا میده،  ولی خب 1 و300 ثابت سرجاشه،  

پارسال هم 850 میداد

هرکسی شرایط زندگیش فرق داره من مثلا مامانم کل حقوق بابام میگیره ازش

اجاره خونه‌ها و اجاره مغازه ها باشه پول اونم میگیره عوضش مدیریت عالی داره همه چی واس خونه میخره پس‌انداز میکنه طلا میخره

خب اگ میتونی شما به شوهرت بگو کلا همه چی گردن بگیر یه چیزی واس خودت بمونه 

دیگ هی نگی اضافه کن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2706