2733
2734

امروز صبح نامزدمو خانوادش منو دعوت کردن ک باهم مسافرت بریم یکی از روستاهای شمال تقریبا یک هفته هم میمونن این تصمیم برام خیلی مهمه  لطفا خواهرانه کمکم کنید من واقعا گیچ شدم 

(قرار دوماه دیگ عقد کنیم و ماه اردیبهشت کامل بشه تقریبا 9 ماهه هم رو میشناسیم از راه دور من تهرانم و اونا اهواز حدود 8بار منو نامزدم حضوری هم رو دیدیم و دوبار هم با خانوادش ملاقات داشتم که بار اول با خانوادشون بحثمون شد

بنظرم الان ک دعوتم کردن فرصت خوبی برای شناخت خود نامزد و خانوادش هست میخوام ببینم خانوادش راضی شدن یانه ؟؟؟

اخلاقیاتشون خوبه یانه ؟

خانما نگران تعرض نباشید خانوادشون مذهبی هستن جلو خانوادش دامادشون . داداشش . خواهراش . عروساشون مطمعنن کاری ب من نداره 

من همسرم فوت شدن فعلا جز دخترم تو دنیا هیچ کسی رو ندارم پس اگه مسافرت باهاشون برم تنهام

بنظرتون برم یا نه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نرو. 

ولی خب گوش نمیدی و میری و آخرم میگی از اولش مخالف بودن ولی یهو خودمونی شدن و باهاشون مسافرت رفتنمو بهانه کردن 

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
پیشنهاد میکنم نرو 

انقدر میترسم اصلا درست نمیشناسیمشون نمیدونم اصلا چطوری ب پدرم معرفی کنم و....چطوری اشنا بشیم اصلا گیج شدم نامزدم میگه از تهران برو پیش پدرت و شرایط رو درست کن منم خانوادم رو راضی کنم (خانوادش مخالفن شدید)دو یا سه ماه دیگ میایم برای عمر خیر

انقدر میترسم اصلا درست نمیشناسیمشون نمیدونم اصلا چطوری ب پدرم معرفی کنم و....چطوری اشنا بشیم اصلا گی ...

مگه قرار نیست ب زودی عقد کنید پس راهش همون خواستگاریه .ایشون باید زمینه هاشو فراهم کنه .اگر اقدام کرد که دیگه نگرانی نداشته باش .ولی اصلا تو این شرایط مسافرت معنایی ندارند 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

من گفتم دست نا محرم بهم نخورده این تایپکم برای محرم حلالمه (من به نامزدم صیغه ام چون مذهبی هست و اسرار داشت میگفت نگات میکنم یا دستت رو میگیرم و..... گناه نباشه)

اون اتفاق هم که پیش اومد اصلا کامل هم نبود وقتی دید من ترسیدم و ناراحتم وگریم گرفته ادامه نداد

دلیلی نمیبینم خصوصی ترین مسئالم رو ثابت کنم ولی اگه باور نداری و خیلی مشتاقی سند صیغه نامه مون هست الان بیرونم رسیدم خونه برات میفرستم

2706