2733
2739

درود 😍 

صبح تون بخیر و نیکی 🌼

حالتون چطوره 😃 خوبین؟ اوضاع به کامه؟ 🤩 

ما سه روزه داریم هماهنگ میکنیم امروز ساعت 4صبح کوه باشیم تازه ساعت ۷ صبح موفق شدیم بیدار بشیم 😂 

و به سرعت به سمت کوه رفتیم و بساط خوردنی رو به پا کردیم ( خیرسرمون اومدیم کوه برای کاهش وزن اما دقیقا برعکس شد 🤣) 

خلاصه که این شد بساط نوشیدنی اول صبحی 🤩👇

و اینم صبحانه تو دل کوه، با صدای پرنده ها 😍 و آرامشی عجیب روح نواز 🥰 👇

خلاصه که بگم تابه اینجای کار یه جون به جونام اضافه شده و این هفته رو پر انرژی تر و شاداب تر شروع خواهم کرد انشالله... 🥳

و درنهایت میخوام بگم از پیله ی امن تون بیرون بیاین من آدمی بودم که کوه رفتن بدون حضور یک مرد برام قفل بود و میترسیدم... اما عاشق این کار بودم. 

و در نهایت امروز جسارت پیدا کردم به همراه دوستانم این کارو تجربه کنم و از نتیجه خیلی خرسندم 🥰 

زندگی کوتاه تر از چیزی که فکرشو بکنید... من آدمی رو میشناسم که تمام عمر سختی و مشقت به خودش داد به امید روز های خوش آینده اما این آینده رو ندید ! و در آخر نصیحتم کرد روزی که زندگی نکنی مُردی! فقط زنده نباشین. 

یادتون نره زندگی کنین 💙

درپناه حق 

یا علی 🌼

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی😍🤩

اگه کامنت یا تاپیک منو تو سایت دیدی و دیدی که آنلاینم بزن تو گوشم وداد بزن بگو برو درستو بخون بچه!🫡✋️😐 حتما به روم‌بیاریدوبگید که مگه نباید الان سر درسات باشی؟
2731
واایی چه وایب خوبی داشت عکس هات😍😍😍😍خوش بگذره عزیزم 

متشکرم عزیزم 😍💙🌼 

خوشحالم حس خوبم رو تونستم منتقل کنم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
با شوهرت ب کجا رسیدی 

برگشتیم بهم 

با کیا رفتی

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738

منم در حال اماده شدن برای رفتن به کوه و دشت و دمن همراه شوهر یه پسر بچه یک و نیم ساله و یه نینی تو شکمم...

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

خوش بگذره عزیزم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2706