2733
2734

از وقتي كه ماشين خريديم پدر شوهرم به بهانه هاي مختلف مياد ميگيره شايد بگين يه ماشينه ديگه ولي من أصلا راضي نيستم چون با خون دل و سختي اون ماشينو خريديم يه تايم طولاني وسيله زير پامون نداشتيم خيلي سخت گذشت، يك بار خانواده شوهرم كنارمون نبودن ، تو نداشته هامون، تو سختي هامون نه از نظر مالي ها از نظر عاطفي ، ميدونم پدرشوهرم از روي حسادتش يسري كار هارو ميكنه بچه هاي ديگشم دارن فقط مياد از ما ميخواد يا بعضي وقتا يه خواسته هاي خنده داري از شوهرم داره كه شوهرم ميگه اين چرا اينشكلي ميكنه، واقعا نميدونم چيكار كنم دست از سر به سر گذاشتن ما و يسري خواسته هاش برداره فقط تنها كاري كه ميتونم بكنم اينه كه ميگم راضي نيستم همين هر كار ميكنيم يه امايي در مياره ، واقعا خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای حرف دل منو زدی ما کشاورزی داریم پارسال ۳۰۰ میلیون پول اومد تودستمون بعدددد پدرشوهرم ۱۳۰ میلیون قرض گرفت جوزی پسش داد ک خیزی ندیدیم ازش الکی الکی دیر دیر کمکم اوردپسسسسس عهههه نمیدونم چطور ب همسرم بگم ک امسال نده دیگ  تازه ما وسیله ای میخریم نمیگن برا شماست شریکی میدوننش مثلاااا ب ماشین ما نمیگن ماشین شما میگن ماشین خودمون

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

وضع پدر شوهرت بده؟ نميتونه يه ماشين بخره ؟ چي بگيم ما از دل تو و جزييات رابطت با خانواده شوهر خبر نداريم يكم با سياست روي شوهرت كار كن و رفت و امد و با خانواده شوهرت به حداقل برسون 

پدرشوهرت از تو خوشش نمیاد واسه همین زورش میاد پسرش به جایی برسه تاتو احساس غرور کنی 

آفرين خوب حدس زدي دقيقا همينه ولي نميدونم چيكار كنم شوهرمم اعتراف ميكنه ها ولي كاري از دستمون بر نمياد

2738

منم دوست ندارم شوهرم یه قرون به خانواده مفت خورش بده دلیلشم اینکه اونا همه چی دارن شوهر من گوزم نداره و از تمه مهم تر سرمایه کارش تمام و کمال پول منه بهش گفتم پنهانی هم از من به خونوادت پول بدی من نمیفهمم ولی خدام میفهمه حروم بشه براشون نسازه بهشون چون راضی نیستم بعدشم در حق خودت خیانت میکنی نه من چون یادت باشه ورشکست شدی چجوری همشون بهت پشت کردن 

درخواست دوستی رد میکنم 
وضع پدر شوهرت بده؟ نميتونه يه ماشين بخره ؟ چي بگيم ما از دل تو و جزييات رابطت با خانواده شوهر خبر ند ...

اتفاقا خودش يه پرايد داره، وضعشم خيلي خوبه يعني زير دست و پا نيست ، فقط با ما مشكل داره، احساس ميكنم با كاراش ميخواد حرص مارو در بياره

وای حرف دل منو زدی ما کشاورزی داریم پارسال ۳۰۰ میلیون پول اومد تودستمون بعدددد پدرشوهرم ۱۳۰ میلیون ق ...

چقدر بد واقعا بعضي پدر و مادرارو درك نميكنم نميدونم چرا نميتونن خوشحالي و پيشرفت بچشونو ببينن

واااای خدا ینی من تنها نیستم؟

دقیقا خونواده شوهر منم همینن ای خدا دیگه بریدم

حتی میوه ی تو خونشون برا مهموناشونم زنگ میزنه شوخر من بخره

شوخر من خییییییییییلی دل به دلشون میده ماشینمونو برای قرضای باباش فروخت 

خیلی آتیش میگیرم هیچیم بمن پول نمیده براهمین میگم راضی نیستم ابدا

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩
2706