2733
2739
عنوان

أصلا دوست ندارم يه چوب كبريت از سمت ما به خانواده شوهرم بره

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 35 پست
چقدر بد واقعا بعضي پدر و مادرارو درك نميكنم نميدونم چرا نميتونن خوشحالي و پيشرفت بچشونو ببينن

مال من تقصیر مادر شوهرمه

پدر شوهرره رو پر میکنه   فلان نداریم بیسار نداریم  اونم زنگ میزنه به شوهر احمق من

جون بچمو قسم بخورم یخچالمون خالیه؟ بعد اورد  پاس میکنه اونور ملیونیاااااا

خدا ازش نگذره

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرين خوب حدس زدي دقيقا همينه ولي نميدونم چيكار كنم شوهرمم اعتراف ميكنه ها ولي كاري از دستمون بر نمي ...

منم همینم .باید بهشون خدمات ارائه نکنید .مدام واسه زندگیت اسپند دود کن .قرآن بخون .نزار از وعضتون باخبر بشن ،جلوشون احضار نداری کنید .متاسفانه همچین آدمایی چشمای شوری دارن وفقط زندگی شما هم به چشمشون میاد .واسه ماشین هم بهونه بیارید بگید خرابه ،بنزین نداره 

منم دوست ندارم شوهرم یه قرون به خانواده مفت خورش بده دلیلشم اینکه اونا همه چی دارن شوهر من گوزم ندار ...

شوهر منم با جيب خالي اومد خواستگاري من ، پدرشوهرم اومد گفت فلان چيزي كه دارم مال پسرمه ولي وقتي خرشون از پل گذشت زدن زير همه چي، نه كمك مالي كردن، نه عاطفي ، نه رواني هيچي واسه همين أصلا راضي نيستم حتي يه دستمونو واسشون تكون بديم، بعضي وقتا با خودم ميگم خيلي رو دارن كه ميان و ميخوان ما كارشونو راه بندازيم

2731
منم همینم .باید بهشون خدمات ارائه نکنید .مدام واسه زندگیت اسپند دود کن .قرآن بخون .نزار از وعضتون با ...

این کاملا درسته  ولی در صورتی که شوهر همکاری کنه که نمیکنه

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩
آفرين خوب حدس زدي دقيقا همينه ولي نميدونم چيكار كنم شوهرمم اعتراف ميكنه ها ولي كاري از دستمون بر نمي ...

ششوشوهرت بی عرضه بازی در نیاره بگه داریم میریم جایی لازم دهرم و... اگه نزدیک همین بتید دور بشید

2738
منم همینم .باید بهشون خدمات ارائه نکنید .مدام واسه زندگیت اسپند دود کن .قرآن بخون .نزار از وعضتون با ...

چي بگم والا بايد همين كارو كنم من كه يه دل خوش ازشون ندارم هر كاري هم واسشون انجام بشه ميگم راضي نيستم، واقعا چشمشون شوره 

من دیگه خواهر شوهرم زنگ میزنه هر چی خریده باشیم تا متوجه بشه  مثلا گوشت خریدیم زنگ میزنه داداش نصفشو بده خونه بابا، شوهرمم خجالتیه نه نمیگه فوری میبره، یا مثلا مهمونی پدر شوهرمه میگه داداش شما میوه شو بخر مثلا مهمونی بزرگ 100 نفری، موز هم بخر 😁🙄 منم فقط میگم حلالشون نباشه 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
وقتی اون ماشین میخواد تو برنامه بریز برین بیرون تفریح یا برید خرید . خودت گواهینامه بگیر الکی با ماش ...

وقتي صبح زود هنوز چشممو باز نكردم به شوهرم خبر ميده كه ماشينو برام بيار چطور برنامه بريزم

2706