2737
2734
عنوان

چه حس بدییی بود دیشب همش زیر نظر بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 28 پست
واااای اره تواون لحظه حتی امکان اینکه قاشقو بکنی تو دماغتم هست از بس حس سنگینه بیشترشم نجویده قورت م ...

واییییی من مردم سر سفرههه

هی تعارف میکرد بخور غذا من چند بار قاشقم افتاد😂

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا عجب کصافطی تو متاهل بودی گف به من حس داره

اره... ب پسرعمم گفته بوده بهت حسودیم میشه میتونی باهاش حرف بزنی پسرعمم گفته من مث تو لاشی نیستم برم با زن شوهر دار ...ینی هرجایی میبینتم یجوری نگام میکنه بعد فورا میره ب رفیقش خبر میده منم مطلع میشم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
واییییی من مردم سر سفرههه هی تعارف میکرد بخور غذا من چند بار قاشقم افتاد😂

توام میگفتی بخدا دارم میخورم بقران میخورم تو اونورو نگاه کن.من میخورم ب پیر ب پیغمبر میخووووورم

2731
چرا اوکی بودم ننیدومم مامانم جوگیر شد😂

گوشی رو بده دست مامانت

مورداتو نپرونه

چه اشکالی داره طرف گف ایشالا عروسیت

دعای بد نکرده ک‌مامانت گفته نه توروخدا

هر چه از دوست رسد نیکوست...
اره... ب پسرعمم گفته بوده بهت حسودیم میشه میتونی باهاش حرف بزنی پسرعمم گفته من مث تو لاشی نیستم برم ...

خدا همه رو از گرفتاری نجات بده

اونم یه جور گرفتاره

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2740
ههمهمه مادرا کلاس این لیسانس رو میزارن ته دلشون دنبال داماد میگردن بقیه هم میدونن..مامانتم خواسته به ...

اره وقیقا

چون چند ماه پیش امار گرفته بود خبری نشد مامانم برای همین گفت

اره وقیقا چون چند ماه پیش امار گرفته بود خبری نشد مامانم برای همین گفت

بباباور کن اون زنه به هول شدنتون نگاه میکرده ادم این چیزا. رو زود حس میکنه میفهمه ..طوری رفتار نکنید طرف فک کنه خبریه عادی باشید نه برید تو قیافه نه مهم حساب کنید طرف رو..تو هم حس میکردی دیواره رو ب روت

بباباور کن اون زنه به هول شدنتون نگاه میکرده ادم این چیزا. رو زود حس میکنه میفهمه ..طوری رفتار نکنید ...

قراره امروزم با ما بیاد بگرده خونه

چجوری رقتار کنم؟

قراره امروزم با ما بیاد بگرده خونه چجوری رقتار کنم؟

بببببین با وقار و سنگین و متین لبخند زیاد ممنوع احساس کن اصلا نیست همونجور ک رفتارت رو کنترل میکنی. غیر عادی هم رفتار نکن چون میفهمنن به مامانتم بسپار نره تو خط تعریف و تمجید یا برعکس اصلا درمورد تو حرف نزنه. با بقیه حرف بزن و اونم گاهی مخاطب قرار بده زیادم نرو تو قیافه یا بخوای نگاهت رو ازش بدزدی. ک میفهمه یواشکی نگاش کنی عادی باش با بقیه چطور برخورد داری اونم روش

ببین بعضیا کارشونه واسه سرگرمی دخترای مزدم رو دست میاندازن و الکی خواستگاری میکنن و با عشق نگاه میکنن اما جلو نمیان اصلا چسرشون زن نمیخواد گاهی به خاطر همین جدی نگیر